Nalezeno 7 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29 Zář 2014 11:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nelze psát velká písmena s háčky
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2318
Re: Nelze psát velká písmena s háčky
Ahoj, tak jsem smazal soubor Syslogin.exe (Force Kill – přes PC Hunter) a pak i přímo (ručně delete) v C:\Program Files\Common Files\FCyberAlert\Syslogin.exe. A problém byl vyřešen i po několika restartování. Ještě posílám navíc Log z ComboFix. Díky moc za pomoc a spolupráci 
- 26 Zář 2014 11:13
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nelze psát velká písmena s háčky
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2318
Re: Nelze psát velká písmena s háčky
Ahoj, malé shrnutí:
Udělal jsem toto:
V PC Hunteru prejdi na
• 1. zalozka Process zde pres pravy tl. mysi u stij.exe - C:\Windows\System32\jmdp\stij.exe zvol Force Kill
• 2. podzalozku Message Hook
najdi Syslogin.exe - C:\Program Files\Common Files\FCyberAlert\Syslogin.exe - WH_MSGFILTER ...
Udělal jsem toto:
V PC Hunteru prejdi na
• 1. zalozka Process zde pres pravy tl. mysi u stij.exe - C:\Windows\System32\jmdp\stij.exe zvol Force Kill
• 2. podzalozku Message Hook
najdi Syslogin.exe - C:\Program Files\Common Files\FCyberAlert\Syslogin.exe - WH_MSGFILTER ...
- 25 Zář 2014 16:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nelze psát velká písmena s háčky
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2318
Re: Nelze psát velká písmena s háčky
Ahoj, tak tady posílám ty logy, když se na to ještě podíváš budu rád 
- 25 Zář 2014 15:06
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nelze psát velká písmena s háčky
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2318
Re: Nelze psát velká písmena s háčky
Ahoj, den to fungovalo, ale opět se tento problém s háčky u velkých písmen vrátil. Ty odstraněné soubory jsou v PC zpět
Udělám to znovu podle návodu a pak to ještě jednou sjedu v Hunteru a FRSTu a vložím do fora logy. Chtěl jsem to udělat hned, ale vůbec pracovně nestíhám.
- 24 Zář 2014 06:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nelze psát velká písmena s háčky
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2318
Re: Nelze psát velká písmena s háčky
Ahoj, program family-cyber-alert nebyl nainstalovaný úmyslně.
Postupoval jsem podle tvého návodu a problém se vyřešil. Jsi fakt dobrej
Díky moc.. Zkoušeli jsme všechno možné, až tvůj návod vše vyřešil.
Postupoval jsem podle tvého návodu a problém se vyřešil. Jsi fakt dobrej
Díky moc.. Zkoušeli jsme všechno možné, až tvůj návod vše vyřešil.
- 23 Zář 2014 10:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nelze psát velká písmena s háčky
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2318
Re: Nelze psát velká písmena s háčky
Zdravím, tak zasílám ten report. Snad z něj půjde poznat, kde je ten problém s tím psaním háčků a čárek u velkých písmen. Velké Č napíšu pomocí CapsLocku, ale písmeno s čárkou jako t nenapíšu vůbec, jedině přes mapu znaků.
- 22 Zář 2014 11:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nelze psát velká písmena s háčky
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2318
Nelze psát velká písmena s háčky
Dobrý den,
prosím o kontrolu logu z HijackThis, počítač jsme projížděli AVG, Spybot a nepomohlo to.
Díky
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 10:51:50, on 22.9.2014
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v11.0 (11.00.9600.17280)
Boot mode: Normal ...
prosím o kontrolu logu z HijackThis, počítač jsme projížděli AVG, Spybot a nepomohlo to.
Díky
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 10:51:50, on 22.9.2014
Platform: Windows 7 SP1 (WinNT 6.00.3505)
MSIE: Internet Explorer v11.0 (11.00.9600.17280)
Boot mode: Normal ...
Přispějete na provoz fóra?