Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 23 Zář 2014 14:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1651
Re: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
zde. Dnes jsem taky přišel na to, že je možná chyba v routeru, který blbě přijímá data, takže potom nic nefunguje jak má. Ale stále je podivně zasekán, to zatím nedokážu vysvětlit.
- 22 Zář 2014 19:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1651
- 22 Zář 2014 13:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1651
Re: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
Zde je tedy vše ještě znova.
- 21 Zář 2014 19:31
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1651
Re: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
Výpis, ale šikovně jsem si aj první výpis vyčistil, tak tento mi už zbyl, asi jsem to po...., ale posílám alespoň toto.
- 21 Zář 2014 16:53
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kolabující počítače připojené na domácí síť.
- Odpovědi: 10
- Zobrazení: 1651
Kolabující počítače připojené na domácí síť.
Dobrý den,
mám velký problém s Počítačema po celé domácí síti. Odchází grafika všem po připojení na síť. Dále, po stáhnutí nějakého souboru či aplikace (.exe) , po spuštění hlásí chybu třeba archivu, nebo pokud se instalace u souboru .exe spustí, tak mi nahlásí chybu ve tvaru : "An error occurred ...
mám velký problém s Počítačema po celé domácí síti. Odchází grafika všem po připojení na síť. Dále, po stáhnutí nějakého souboru či aplikace (.exe) , po spuštění hlásí chybu třeba archivu, nebo pokud se instalace u souboru .exe spustí, tak mi nahlásí chybu ve tvaru : "An error occurred ...
Přispějete na provoz fóra?