No nevím, jak to uvolnit, nemůžu najít nic velkého. Program Files, ProgramData a Users mají každá něco málo pod 5 GB.
Ale složka Windows má přes 20 GB - to je normální ?
Nalezeno 7 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 02 Zář 2014 19:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o pomoc
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1212
- 02 Zář 2014 18:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o pomoc
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1212
Re: Prosím o pomoc
Sorry, špatný log :)
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Vollf at 2014-09-02 19:37:05
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has 2 GB (4%) free of 50 GB
Total RAM: 2047 MB (57% free)
HijackThis download failed ...
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Vollf at 2014-09-02 19:37:05
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has 2 GB (4%) free of 50 GB
Total RAM: 2047 MB (57% free)
HijackThis download failed ...
- 02 Zář 2014 18:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o pomoc
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1212
Re: Prosím o pomoc
Změnila se lišta. Místo kulatého tlačítka start (Win 7) je hranaté s nápisem jako v XP a všechno je takový hranatější a světlejší (myslím prostředí windows). Stalo se to po nabootování po tom OTM zásahu.
- 02 Zář 2014 18:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o pomoc
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1212
Re: Prosím o pomoc
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: Administrator
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 67 bytes
->Flash cache ...
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: Administrator
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 67 bytes
->Flash cache ...
- 02 Zář 2014 17:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o pomoc
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1212
Re: Prosím o pomoc
Tuhle chybu to háže po spouštění RSIT (viz příloha) er.jpg
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Vollf at 2014-09-02 18:14:50
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has 2 GB (3%) free of 50 GB
Total RAM: 2047 MB (54% free ...
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Vollf at 2014-09-02 18:14:50
Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1
System drive C: has 2 GB (3%) free of 50 GB
Total RAM: 2047 MB (54% free ...
- 02 Zář 2014 16:53
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o pomoc
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1212
Re: Prosím o pomoc
Hotovo. Ale že by to pomohlo ...
# AdwCleaner v3.308 - Report created 02/09/2014 at 17:39:49
# Updated 20/08/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Professional Service Pack 1 (32 bits)
# Username : Vollf - FOX
# Running from : F:\ANTIVIRY\adwcleaner_3.308.exe
# Option : Clean ...
# AdwCleaner v3.308 - Report created 02/09/2014 at 17:39:49
# Updated 20/08/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Professional Service Pack 1 (32 bits)
# Username : Vollf - FOX
# Running from : F:\ANTIVIRY\adwcleaner_3.308.exe
# Option : Clean ...
- 02 Zář 2014 15:33
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o pomoc
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 1212
Prosím o pomoc
Zdravím,
již delší dobu pozoruju podivné chování PC (nezvykle velká aktivita HDD, velké vytížení CPU a RAM při nečinnosti, ... ). Prosím podívejte se mi na log a případně poraďte, díky.
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Vollf at 2014-09-02 16:26 ...
již delší dobu pozoruju podivné chování PC (nezvykle velká aktivita HDD, velké vytížení CPU a RAM při nečinnosti, ... ). Prosím podívejte se mi na log a případně poraďte, díky.
Logfile of random's system information tool 1.06 (written by random/random)
Run by Vollf at 2014-09-02 16:26 ...
Přispějete na provoz fóra?