Nalezeny 3 výsledky hledání

od adamski
01 Zář 2014 10:21
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: pocitac neslape, jak ma. Dekuji
Odpovědi: 5
Zobrazení: 614

Re: pocitac neslape, jak ma. Dekuji

# AdwCleaner v3.308 - Report created 01/09/2014 at 11:19:02
# Updated 20/08/2014 by Xplode
# Operating System : Windows Vista (TM) Home Basic Service Pack 2 (32 bits)
# Username : Admin - PC
# Running from : C:\Users\Admin\Desktop\adwcleaner_3.308.exe
# Option : Clean

***** [ Services ...
od adamski
31 Srp 2014 14:32
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: pocitac neslape, jak ma. Dekuji
Odpovědi: 5
Zobrazení: 614

Re: pocitac neslape, jak ma. Dekuji

Zdravim,
napr. Skype pada. z nicehonic se vypne
od adamski
30 Srp 2014 15:14
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: pocitac neslape, jak ma. Dekuji
Odpovědi: 5
Zobrazení: 614

pocitac neslape, jak ma. Dekuji

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Admin at 2014-08-30 16:13:31
Microsoft® Windows Vista™ Home Basic Service Pack 2
System drive C: has 49 GB (32%) free of 153 GB
Total RAM: 3052 MB (34% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 16 ...