Nalezeny 3 výsledky hledání

od Helateka
30 Srp 2014 15:34
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: prosím o radu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1385

Re: prosím o radu

Děkuji, mrknu na to :thumbsup:
od Helateka
30 Srp 2014 11:44
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: prosím o radu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1385

Re: prosím o radu

Rudy napsal:Zdravím!
Zkuste obnovu systému k datu, než se začaly tyto hlášky objevovat.



Obnova systému bouhžel nepomohla :(
od Helateka
29 Srp 2014 13:06
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: prosím o radu
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1385

prosím o radu

Ahoj, mám prosbu - mám Windows XP a po posledních aktualizacích jsem zjistila, že když se chci dostat do Start - nastavení - ovládací panely - a pak kliknu na většinu ikon :?: tak mi vyskočí okno - Systém Windows nemůže nalézt C:/WINDOWS/system 32/ rundl32.exe. Přesvědčte se, zda je název zadán ...