Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 30 Srp 2014 15:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: prosím o radu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1385
Re: prosím o radu
Děkuji, mrknu na to 
- 30 Srp 2014 11:44
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: prosím o radu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1385
Re: prosím o radu
Rudy napsal:Zdravím!
Zkuste obnovu systému k datu, než se začaly tyto hlášky objevovat.
Obnova systému bouhžel nepomohla
- 29 Srp 2014 13:06
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: prosím o radu
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1385
prosím o radu
Ahoj, mám prosbu - mám Windows XP a po posledních aktualizacích jsem zjistila, že když se chci dostat do Start - nastavení - ovládací panely - a pak kliknu na většinu ikon :?: tak mi vyskočí okno - Systém Windows nemůže nalézt C:/WINDOWS/system 32/ rundl32.exe. Přesvědčte se, zda je název zadán ...
Přispějete na provoz fóra?