Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 28 Srp 2014 14:03
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Teplota grafické karty MSI R9 270X
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 16210
Re: Teplota grafické karty MSI R9 270X
Nechci do toho nějak zasahovat, ale není 3,360 V trošku moc ?
Přispějete na provoz fóra?