Nalezeno 19 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 18 Srp 2014 11:33
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Ano
Mimochodem dnes jsem měl znovu BSOD, stále stejný proces mám vložit log ? 
- 18 Srp 2014 10:59
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Omlouvám se za neaktivitu, ale jak jsem říkal neměl jsem v dosahu notebook :/ Memtest proběhl úspěšně bez chyb 
)
)
- 09 Srp 2014 15:40
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Test RAM udělám v noci přes podndělí na úterý, protože nyní jsem mimo notebook 
- 08 Srp 2014 07:47
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Dnes jsem aktualizoval internetový adaptér, protože ndis.sys je ovladač síťového rozhraní
Test RAM udělám později, nyní nemám prázdné CD/DVD
Ještě bych se chtěl zeptat co mám na CD vypálit jestli celou složku BOOT nebo pouze ISO soubor
- 07 Srp 2014 21:49
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Nejspíše jsem to zakřikl :D, alespoň sem mohu vložit minidump :) Po té co jsem dal Clean It jsem si zapl hru a počítač znovu spadl :/ celý dny bez problému si hraju a dnes to spadlo :(
Podle BlueScreenView jsem zjistil, že nejspíše bylo příčinnou "ndis.sys", ale chybných akcí je tam více (fastfat ...
Podle BlueScreenView jsem zjistil, že nejspíše bylo příčinnou "ndis.sys", ale chybných akcí je tam více (fastfat ...
- 07 Srp 2014 21:36
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Nejspíše jsem to zakřikl
, alespoň sem mohu vložit minidump
Po té co jsem dal Clean It jsem si zapl hru a počítač znovu spadl :/ celý dny bez problému si hraju a dnes to spadlo 
- 07 Srp 2014 20:31
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Od doby co jsme začali s řešením mi počítač znovu nespadl (po vyčištění větráčku, použití programů a pod notebook jsem dal dočasně 2 "klacíčky", aby nebyl přímo na stole a mohl snadněji větrat), pokud by problém přetrvával, koupil bych si chladící podložku 
- 07 Srp 2014 07:38
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Stáhněte OTM: http://oldtimer.geekstogo.com/OTM.exe a uložte na plochu. Spusťte a do levého okna zkopírujte:
:files
C:\Program Files (x86)\Microsoft\BingBar
:reg
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\wow6432node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{d2ce3e00-f94a-4740-988e ...
:files
C:\Program Files (x86)\Microsoft\BingBar
:reg
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\wow6432node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{d2ce3e00-f94a-4740-988e ...
- 06 Srp 2014 20:55
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Posílám log : http://leteckaposta.cz/416241295
- 06 Srp 2014 12:52
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Vkládám log : # AdwCleaner v3.302 - Report created 06/08/2014 at 13:48:46
# Updated 30/07/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Kamil - KAMILPC
# Running from : C:\Users\Kamil\Downloads\adwcleaner_3.302.exe
# Option : Clean
***** [ Services ...
# Updated 30/07/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Kamil - KAMILPC
# Running from : C:\Users\Kamil\Downloads\adwcleaner_3.302.exe
# Option : Clean
***** [ Services ...
- 05 Srp 2014 08:10
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Info : http://leteckaposta.cz/781550553Rudy napsal:Ne přetížení, ale přehřátí. Můžeme zkusit ještě PC vyčistit od zbytečností. Dejte log RSIT: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=24&t=130784.
Log : http://leteckaposta.cz/249462479
- 04 Srp 2014 12:31
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Dnes jsem znovu sledoval teploty PC a všiml jsem si, že CPU " Usage " Pokud bylo na vyšších hodnotách počítač se začínal zasekávat, stejně jako se to dělo při BSOD, myslíte, že by příčinnou BSOD mohlo být přetížení CPU ? :) Používám Windows 7 Home premium, myslíte, že by mi pomohlo nainstalovat ...
- 03 Srp 2014 19:00
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Dobře, pokud my počítač znovu spadne, vložím ho semRudy napsal:Nemusí. K přesnější diagnóze ale potřebuji minidump.Karioshi napsal:Myslíte si, že problém BSOD by mohl být pouze kvůli přehřívání PC ?
- 03 Srp 2014 18:27
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Myslíte si, že problém BSOD by mohl být pouze kvůli přehřívání PC ? 
- 03 Srp 2014 10:58
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD
- Odpovědi: 37
- Zobrazení: 11504
Re: BSOD
Větrák jsem vyčistil, nyní mi program ukazuje tyto údaje :
CPU Usage 30-80%
HD0 36C
Temp01 63C
Core0 50C
core1 51C
CPU Usage 30-80%
HD0 36C
Temp01 63C
Core0 50C
core1 51C
Přispějete na provoz fóra?