Ještě jednou Vám mockrát děkuji za pomoc!
Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29 Črc 2014 18:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1507
Re: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
Ano, vše je již v naprostém pořádku, plocha i ikony s lištou jsou zpět. Zároveň mi PC přijde i o trochu rychlejší a plynulejší, takže z mého pohledu je vše perfektní 
Ještě jednou Vám mockrát děkuji za pomoc!
Ještě jednou Vám mockrát děkuji za pomoc!
- 29 Črc 2014 18:44
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1507
Re: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
Hotovo, přikládám log:
ComboFix 14-07-29.01 - Kuba 29.07.2014 19:27:28.2.4 - x64
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.8071.6085 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Kuba\Desktop\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\users\Kuba\Desktop\CFScript.txt
AV: avast! Antivirus ...
ComboFix 14-07-29.01 - Kuba 29.07.2014 19:27:28.2.4 - x64
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.8071.6085 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Kuba\Desktop\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\users\Kuba\Desktop\CFScript.txt
AV: avast! Antivirus ...
- 29 Črc 2014 16:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1507
Re: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
Mockrát děkuji!!! Nechal jsem ComboFix, aby si dělal co chce, a najednou hup a objevila se plocha s ikonami i lišta! Pro jistotu přikládám log:
ComboFix 14-07-29.01 - Kuba 29.07.2014 17:46:22.1.4 - x64
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.8071.6811 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c ...
ComboFix 14-07-29.01 - Kuba 29.07.2014 17:46:22.1.4 - x64
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.8071.6811 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c ...
- 29 Črc 2014 16:06
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1507
Re: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
To už jsem zkoušel, stejně jako mnoho další postupů (obnova k datu, poslední fungující konfigurace, kontrola HDD, oprava z CD aj.), avšak výsledek stále žádný - plocha je stále černá a bez ikon a lišty Start. Jinak ale PC normálně funguje (složky, hry, internet), akorát jsem teď zjistil, že mi v ...
- 29 Črc 2014 07:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 1507
Prosím o kontrolu logu RSIT (černá plocha bez ikon)
Dobrý den,
prosím o kontrolu logu z mého PC. Problémem je skutečnost, že se mi od soboty po přihlášení na účet zobrazí pouze černá plocha bez ikon a lišty, pouze s kurzorem. PC normálně funguje, dělal jsem kontrolu Avastem, AntiMalwarem a projížděl jsem i HDD, objevilo to sice jednoho Trojana, ale ...
prosím o kontrolu logu z mého PC. Problémem je skutečnost, že se mi od soboty po přihlášení na účet zobrazí pouze černá plocha bez ikon a lišty, pouze s kurzorem. PC normálně funguje, dělal jsem kontrolu Avastem, AntiMalwarem a projížděl jsem i HDD, objevilo to sice jednoho Trojana, ale ...
Přispějete na provoz fóra?