Ono to moc nepoužívám, ale občas to na mě zkouší, at pracuji i doma..
Windows stále Vítá dlouho :(
Zde je log:
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 33170 bytes ...
Nalezeno 15 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 22 Črc 2014 12:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
- 22 Črc 2014 12:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Toto je domácí. Odkoupila jsem ho před časem za fajn částku.
Velikost plochy je: 359 MB
Tu Triadu znam. Je to účetní program, který mám i v tomto pc, abych mohla popřípadě pořešit pracovní věci i doma
OTL pošlu následně.
Velikost plochy je: 359 MB
Tu Triadu znam. Je to účetní program, který mám i v tomto pc, abych mohla popřípadě pořešit pracovní věci i doma
OTL pošlu následně.
- 22 Črc 2014 12:24
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
A ted Extras.txt
OTL Extras logfile created on: 22.7.2014 12:49:18 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Petra\Downloads
64bit- Professional Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17207)
Locale: 00000405 | Country ...
OTL Extras logfile created on: 22.7.2014 12:49:18 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Petra\Downloads
64bit- Professional Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17207)
Locale: 00000405 | Country ...
- 22 Črc 2014 12:23
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
CREATERESTOREPOINT
Restore point Set: OTL Restore Point
NetSvcs: 64bit: AppMgmt - C:\Windows\SysNative\appmgmts.dll (Microsoft Corporation)
Drivers32: 64bit: msacm.l3acm - C:\Windows\System32\l3codeca.acm (Fraunhofer Institut Integrierte Schaltungen IIS)
Drivers32: msacm.l3acm - C:\Windows ...
Restore point Set: OTL Restore Point
NetSvcs: 64bit: AppMgmt - C:\Windows\SysNative\appmgmts.dll (Microsoft Corporation)
Drivers32: 64bit: msacm.l3acm - C:\Windows\System32\l3codeca.acm (Fraunhofer Institut Integrierte Schaltungen IIS)
Drivers32: msacm.l3acm - C:\Windows ...
- 22 Črc 2014 12:20
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Tak už.. zde je OTL.txt
OTL logfile created on: 22.7.2014 12:49:18 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Petra\Downloads
64bit- Professional Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17207)
Locale: 00000405 | Country ...
OTL logfile created on: 22.7.2014 12:49:18 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Petra\Downloads
64bit- Professional Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17207)
Locale: 00000405 | Country ...
- 22 Črc 2014 12:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Poběží to také dlouho?
- 22 Črc 2014 11:40
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Hodilo to hlášku: Cannot create file C:\Users\Petra\Downloads\cmd.bat
A ted to stojí a nehýbe se na Manual Filce Scan - Looking in folder: \...
A ted to stojí a nehýbe se na Manual Filce Scan - Looking in folder: \...
- 22 Črc 2014 11:26
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
lze je opravit?
OTL běží už asi hodinu
- 22 Črc 2014 10:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Dobrý den, maličko jsem si dovolovala v zahraničí. Zde je log první:¨
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 5.0.0 (C) 2008-2012 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info ...
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 5.0.0 (C) 2008-2012 hiyohiyo
Crystal Dew World : http://crystalmark.info ...
- 17 Črc 2014 19:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Dobrý večer. Trochu se zpožděním.
MBAM nenašel vůbec nic
MBAM nenašel vůbec nic
- 13 Črc 2014 11:39
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
to nehoří. Vydržela jsme to už delší dobu. Tak to vydrží i pár dní.
- 13 Črc 2014 11:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Aha. Přehlédla jsem.. Hned, jak dojdu, udělám..
Děkuji
Děkuji
- 13 Črc 2014 10:56
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Rozumím.
Počkám tedy na nějakou tu radu
Děkuji
Počkám tedy na nějakou tu radu
Děkuji
- 13 Črc 2014 10:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Re: Dlouhe načítání Windows 7
Dobrý den
toto mi bylo řečeno, ať udělám. Provedla jsem přesně to, co píšete a žádná změna. Jsem nyní v práci. Zmiňovaný notebook nemám s sebou. Log určitě večer nebo ráno přiložím sem.
toto mi bylo řečeno, ať udělám. Provedla jsem přesně to, co píšete a žádná změna. Jsem nyní v práci. Zmiňovaný notebook nemám s sebou. Log určitě večer nebo ráno přiložím sem.
- 13 Črc 2014 10:33
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Dlouhe načítání Windows 7
- Odpovědi: 26
- Zobrazení: 20862
Dlouhe načítání Windows 7
Dobrý den,
poradil mi kamarád, že by jste mi tu mohli pomoc. Mám notebook, celkem prý výkonný. Ale start operačního systému Windows 7 trvá několik minut. Vždy se zasekne třeba na 2 minuty na okně, kde je "Vítejte". Někdy i předtím je černá obrazovka třeba minutu a poté teprve obrazovka s "Vítejte" a ...
poradil mi kamarád, že by jste mi tu mohli pomoc. Mám notebook, celkem prý výkonný. Ale start operačního systému Windows 7 trvá několik minut. Vždy se zasekne třeba na 2 minuty na okně, kde je "Vítejte". Někdy i předtím je černá obrazovka třeba minutu a poté teprve obrazovka s "Vítejte" a ...
Přispějete na provoz fóra?