tak docisteno a uz to vypada v poradku.
tak dekuji moc za rady a pomoc.
Nalezeno 8 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 Črc 2014 10:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
- 09 Črc 2014 09:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
Re: Spamy na FB
tady je
ComboFix 14-07-08.01 - HP 09.07.2014 10:00:32.1.3 - x64
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.3835.2641 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\HP\Desktop\ComboFix.exe
AV: Avira Desktop *Disabled/Updated* {4D041356-F94D-285F-8768-AAE50FA36859}
SP: Avira Desktop *Disabled ...
ComboFix 14-07-08.01 - HP 09.07.2014 10:00:32.1.3 - x64
Microsoft Windows 7 Home Premium 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.3835.2641 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\HP\Desktop\ComboFix.exe
AV: Avira Desktop *Disabled/Updated* {4D041356-F94D-285F-8768-AAE50FA36859}
SP: Avira Desktop *Disabled ...
- 08 Črc 2014 21:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
Re: Spamy na FB
jeste se mi zacal lagovat webovy prohlizec
- 08 Črc 2014 19:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
Re: Spamy na FB
no udelal jsem to, ale stale mi nejdou odstranovat prispevky na FB
- 08 Črc 2014 17:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
Re: Spamy na FB
udelano a tady je novy RSIT log
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by HP at 2014-07-08 18:53:10
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 96 GB (16%) free of 590 GB
Total RAM: 3835 MB (69% free)
Logfile of Trend Micro ...
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by HP at 2014-07-08 18:53:10
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 96 GB (16%) free of 590 GB
Total RAM: 3835 MB (69% free)
Logfile of Trend Micro ...
- 08 Črc 2014 01:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
Re: Spamy na FB
tady je
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by HP at 2014-07-08 02:06:40
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 71 GB (12%) free of 590 GB
Total RAM: 3835 MB (53% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 2 ...
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by HP at 2014-07-08 02:06:40
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 71 GB (12%) free of 590 GB
Total RAM: 3835 MB (53% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 2 ...
- 07 Črc 2014 08:42
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
Re: Spamy na FB
ok udelal jsem a tady vkladam log
# AdwCleaner v3.214 - Report created 07/07/2014 at 09:36:09
# Updated 29/06/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Username : HP - HP-PC
# Running from : C:\Users\HP\Desktop\adwcleaner_3.214.exe
# Option : Clean ...
# AdwCleaner v3.214 - Report created 07/07/2014 at 09:36:09
# Updated 29/06/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Username : HP - HP-PC
# Running from : C:\Users\HP\Desktop\adwcleaner_3.214.exe
# Option : Clean ...
- 06 Črc 2014 18:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Spamy na FB
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 1801
Spamy na FB
Zdravim,
chtel jsem se zeptat zda nevite jak odstranit problem, kde na FB byl spam vypadal jak stranka z youtube ale nebyl, on na nej klikl otevrelo se videlo ktere nehralo az do konce. Chtelo to instalaci nakeho programu:youtube-flash-player-update-version-9 tak jsem na to klikl a pote mi zacal ...
chtel jsem se zeptat zda nevite jak odstranit problem, kde na FB byl spam vypadal jak stranka z youtube ale nebyl, on na nej klikl otevrelo se videlo ktere nehralo az do konce. Chtelo to instalaci nakeho programu:youtube-flash-player-update-version-9 tak jsem na to klikl a pote mi zacal ...
Přispějete na provoz fóra?