Cez code mi to neslo dat: Vaše zpráva obsahuje 108535 znaků. Maximální povolený počet znaků je 100000.
A potom ani prilozit v .txt: Přípona txt není povolena
Takze som to musel dat v RARe, hadam budete taky ochotny a pozriete sa na to, moc dakujem a potom si budte isty, ze Vas podporim, lebo sa ...
Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29 Črv 2014 20:40
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: <HELP> Programy nereaguju :(
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 545
- 29 Črv 2014 18:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: <HELP> Programy nereaguju :(
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 545
Re: <HELP> Programy nereaguju :(
Mam ho kupeny, aj mam k nemu vsetky veci, ale od kedy bol minuly rok v servise (vymena procesora), tak myslim, ze mi tam dali nejaky iny, ale nechcel som to uz riesit, lebo som bol rad, ze to vlastne vsetko pekne ide...
- 29 Črv 2014 18:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: <HELP> Programy nereaguju :(
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 545
<HELP> Programy nereaguju :(
Zdravim,
ja som uz vazne moc bezradny, od vcera mi prestavaju reagovat programy v pocitaci a vazne neviem cim to je, v safe mode bezia v pohode , ale v normalnom mode nie.
napriklad:
TS 3 = Not Responding (po pripojeni na server)
CS 1.6 (steam) = Not Responding (pri spusteni)
Google Chrome ...
ja som uz vazne moc bezradny, od vcera mi prestavaju reagovat programy v pocitaci a vazne neviem cim to je, v safe mode bezia v pohode , ale v normalnom mode nie.
napriklad:
TS 3 = Not Responding (po pripojeni na server)
CS 1.6 (steam) = Not Responding (pri spusteni)
Google Chrome ...
Přispějete na provoz fóra?