Zdravím
v poslední době se mi začal sekat počítač. Ve správci úloh jsem si všiml procesu WmiPrvSE.exe, který jsem tam předtím myslím nevídal (nebo přehlížel) nicméně mi začal znepříjemňovat život tím že slušně zatěžuje PC. Jedná se o vir ? Mám přiložit log ?
Předem díky
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 26 Črv 2014 20:28
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Proces WmiPrvSE.exe mi zatěžuje PC jedná se o vir ?
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 667
Přispějete na provoz fóra?