dekuji 1000krat, dotahnu ten postup.
Dalsi dotazy mozna za chvilku k W8. Zatim bojuju.
Nalezeno 11 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16 Črv 2014 17:46
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
- 16 Črv 2014 17:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Vypadá to dobře - řekl bych standardně (i když každý má normu někde jinde :-)
díky, budu dále sledovat
________________
a ten druhy stroj:
U W8 jsem se propracoval do BIOSu, ale i tak pri startu preferuje UEFI a nechce nacist system z bootovaciho CD. Jak mam postupovat dal? Mohu nacist RSIT z ...
díky, budu dále sledovat
________________
a ten druhy stroj:
U W8 jsem se propracoval do BIOSu, ale i tak pri startu preferuje UEFI a nechce nacist system z bootovaciho CD. Jak mam postupovat dal? Mohu nacist RSIT z ...
- 16 Črv 2014 16:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x86) Version:15-06-2014
Ran by user at 2014-06-16 17:38:26 Run:1
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Boot Mode: Normal
==============================================
Content of fixlist:
*****************
Start
HKLM\...\Run ...
Ran by user at 2014-06-16 17:38:26 Run:1
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Boot Mode: Normal
==============================================
Content of fixlist:
*****************
Start
HKLM\...\Run ...
- 15 Črv 2014 21:55
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Additional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version:15-06-2014
Ran by user at 2014-06-15 22:50:38
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Boot Mode: Normal
==========================================================
==================== Security Center ...
Ran by user at 2014-06-15 22:50:38
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Boot Mode: Normal
==========================================================
==================== Security Center ...
- 15 Črv 2014 21:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version:15-06-2014
Ran by user (administrator) on MIRONET on 15-06-2014 22:49:30
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Platform: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3 (X86) OS Language: Czech
Internet Explorer Version 8 ...
Ran by user (administrator) on MIRONET on 15-06-2014 22:49:30
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Platform: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3 (X86) OS Language: Czech
Internet Explorer Version 8 ...
- 15 Črv 2014 21:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Zoek.exe v5.0.0.0 Updated 02-June-2014
Tool run by user on ne 15.06.2014 at 22:08:19,56.
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600 Service Pack 3 x86
Running in: Normal Mode Internet Access Detected
Launched: C:\Documents and Settings\user\Plocha\zoek.exe [Scan all users] [Script inserted ...
Tool run by user on ne 15.06.2014 at 22:08:19,56.
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600 Service Pack 3 x86
Running in: Normal Mode Internet Access Detected
Launched: C:\Documents and Settings\user\Plocha\zoek.exe [Scan all users] [Script inserted ...
- 15 Črv 2014 21:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Mam prave asi spatne nastaveno bootovani - jak to nastavit? Driv jsem to resil prave v BIOS.
PC, ktery opravuju ma WinXP, tam mam provest tu operaci s Zoek?
Ten druhy ma Win8.
diky za vas cas
PC, ktery opravuju ma WinXP, tam mam provest tu operaci s Zoek?
Ten druhy ma Win8.
diky za vas cas
- 15 Črv 2014 20:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Mam k tomu jeste jeden dotaz. Podobne priznaky se projevily na druhem PC a po projeti Avastem nahlasil nutnost opravy HD. Od toho momentu uz nejde spustit. Ani nebootuje z CD. Jak se muzu dostat do BIOSu ve win8?
- 15 Črv 2014 20:27
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
a druhy krok:
# AdwCleaner v3.212 - Report created 15/06/2014 at 21:19:48
# Updated 05/06/2014 by Xplode
# Operating System : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Username : user - MIRONET
# Running from : C:\Documents and Settings\user\Plocha\adwcleaner_3.212.exe
# Option : Clean ...
# AdwCleaner v3.212 - Report created 15/06/2014 at 21:19:48
# Updated 05/06/2014 by Xplode
# Operating System : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Username : user - MIRONET
# Running from : C:\Documents and Settings\user\Plocha\adwcleaner_3.212.exe
# Option : Clean ...
- 15 Črv 2014 20:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Re: Lemur leap v logu RSIT
Diky za navod - Prvni krok:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Junkware Removal Tool (JRT) by Thisisu
Version: 6.1.4 (04.06.2014:1)
OS: Microsoft Windows XP x86
Ran by user on ne 15.06.2014 at 21:08:59,31 ...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Junkware Removal Tool (JRT) by Thisisu
Version: 6.1.4 (04.06.2014:1)
OS: Microsoft Windows XP x86
Ran by user on ne 15.06.2014 at 21:08:59,31 ...
- 15 Črv 2014 19:50
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Lemur leap v logu RSIT
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 7439
Lemur leap v logu RSIT
Dobrý den,
v logu RSIT jse manšel lemurleap. Požádám o pomoc a důkladnější prohlídku logu, než co uvidí moje laické oko.
V PC vyskakují okna s reklamama, zobrazuje se text reklam apod.
Děkuji
Sakpe
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by user at 2014-06-15 ...
v logu RSIT jse manšel lemurleap. Požádám o pomoc a důkladnější prohlídku logu, než co uvidí moje laické oko.
V PC vyskakují okna s reklamama, zobrazuje se text reklam apod.
Děkuji
Sakpe
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by user at 2014-06-15 ...
Přispějete na provoz fóra?