Nalezeno 11 výsledků hledání

od sakpe
16 Črv 2014 17:46
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

dekuji 1000krat, dotahnu ten postup.

Dalsi dotazy mozna za chvilku k W8. Zatim bojuju.
od sakpe
16 Črv 2014 17:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Vypadá to dobře - řekl bych standardně (i když každý má normu někde jinde :-)

díky, budu dále sledovat

________________

a ten druhy stroj:
U W8 jsem se propracoval do BIOSu, ale i tak pri startu preferuje UEFI a nechce nacist system z bootovaciho CD. Jak mam postupovat dal? Mohu nacist RSIT z ...
od sakpe
16 Črv 2014 16:54
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x86) Version:15-06-2014
Ran by user at 2014-06-16 17:38:26 Run:1
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Boot Mode: Normal

==============================================

Content of fixlist:
*****************
Start
HKLM\...\Run ...
od sakpe
15 Črv 2014 21:55
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Additional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x86) Version:15-06-2014
Ran by user at 2014-06-15 22:50:38
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Boot Mode: Normal
==========================================================


==================== Security Center ...
od sakpe
15 Črv 2014 21:54
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version:15-06-2014
Ran by user (administrator) on MIRONET on 15-06-2014 22:49:30
Running from C:\Documents and Settings\user\Plocha
Platform: Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3 (X86) OS Language: Czech
Internet Explorer Version 8 ...
od sakpe
15 Črv 2014 21:32
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Zoek.exe v5.0.0.0 Updated 02-June-2014
Tool run by user on ne 15.06.2014 at 22:08:19,56.
Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600 Service Pack 3 x86
Running in: Normal Mode Internet Access Detected
Launched: C:\Documents and Settings\user\Plocha\zoek.exe [Scan all users] [Script inserted ...
od sakpe
15 Črv 2014 21:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Mam prave asi spatne nastaveno bootovani - jak to nastavit? Driv jsem to resil prave v BIOS.

PC, ktery opravuju ma WinXP, tam mam provest tu operaci s Zoek?

Ten druhy ma Win8.
diky za vas cas
od sakpe
15 Črv 2014 20:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Mam k tomu jeste jeden dotaz. Podobne priznaky se projevily na druhem PC a po projeti Avastem nahlasil nutnost opravy HD. Od toho momentu uz nejde spustit. Ani nebootuje z CD. Jak se muzu dostat do BIOSu ve win8?
od sakpe
15 Črv 2014 20:27
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

a druhy krok:

# AdwCleaner v3.212 - Report created 15/06/2014 at 21:19:48
# Updated 05/06/2014 by Xplode
# Operating System : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Username : user - MIRONET
# Running from : C:\Documents and Settings\user\Plocha\adwcleaner_3.212.exe
# Option : Clean ...
od sakpe
15 Črv 2014 20:17
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Re: Lemur leap v logu RSIT

Diky za navod - Prvni krok:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Junkware Removal Tool (JRT) by Thisisu
Version: 6.1.4 (04.06.2014:1)
OS: Microsoft Windows XP x86
Ran by user on ne 15.06.2014 at 21:08:59,31 ...
od sakpe
15 Črv 2014 19:50
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Lemur leap v logu RSIT
Odpovědi: 18
Zobrazení: 7439

Lemur leap v logu RSIT

Dobrý den,
v logu RSIT jse manšel lemurleap. Požádám o pomoc a důkladnější prohlídku logu, než co uvidí moje laické oko.
V PC vyskakují okna s reklamama, zobrazuje se text reklam apod.
Děkuji
Sakpe

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by user at 2014-06-15 ...