Zdravím, rád bych se zeptal jestli tu není někdo, kdo by mi poradil s mým problémem.
Takže Internet normálně funguje, ale občas někdy po 15s, někdy po minutě je to nahodilé, najednou se mi objeví takový žlutý trojúhelníček s vykřičníkem, a za 5s, to zase jde, a občas se mi ještě stává, že mi to ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13 Črv 2014 15:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Padá mi internet
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 328
Přispějete na provoz fóra?