Nalezeno 11 výsledků hledání

od Bono
15 Črv 2014 15:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

Prošel jsem proceduru, kterou jste mi popsal (až na combofix, ten jsme neinstalovali) a PC se chová normálně. Menší rozdíl oproti předchozímu stavu je jak jsem psal trošku delší načítání složek (ale to je asi promazáním nějakých cachů a časem se to nejspíš spraví), jelikož například při otevření ...
od Bono
15 Črv 2014 10:08
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

PC šlape v pohodě, jenom se mi trošku déle načítají například složky v win. exploreru. Nejspíš to ale bude tím, že jsem ještě nedělal první test přes Avast, který to požadovalo (měl jsem obavu, aby to třeba smazalo některé soubory, které tady spolu řešíme).

Momentálně spustím test Avastu a uvidím ...
od Bono
14 Črv 2014 22:30
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

Jéééj, já jsem dub. Refreshuji topic, abych zjistil, zda jste odpověděl a nevšiml jsem si dole "další stránky".. Omlouvám se za zdržení.

Přikládám log.
http://pastebin.com/tC5wbULN
od Bono
14 Črv 2014 13:47
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

Omlouvám, se, ale nemám rád shromažďování informací by Google a jim podobných a občas tady dole vidím v "Kdo je online" Google bota a Spider bota, což, prostě nemám rád ;). Nedošlo mi to, že je budete potřebovat zpětně, omlouvám se.

http://pastebin.com/3scyRtxH
od Bono
14 Črv 2014 12:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

:arrow: Omlouvam se za zdrzeni, pracovni povinnosti
Nic se neděje, každý máme nějaké povinnosti. Také jsem hned nemohl reagovat. Jsem rád za Vaši pomoc a vážím si Vašeho času, který do toho dáváte. Ještě k tomu takto pomáhat a užívat své know-how ve prospěch ostatních uživatelů defacto zadarmo ...
od Bono
13 Črv 2014 16:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

:arrow: A proc jej nepozvednete na placeny uz ted??
No tento měsíc musím koupit mobil, jelikož současný dosluhuje velice rychle. Další měsíc mám v plánu právě koupit celý eset včetně antiviru do mobilu a té anti-theft vychytávce (jeslti je to teda i na mobily). Bohužel, finančně obojí v jeden ...
od Bono
12 Črv 2014 23:53
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

Tak jsem pročistil nějakou neplechu (x let nepoužité programy) co jsem měl v PC + stáhl jsem si 30ti denní Eset, abych ho pak na konci jen pozvedl na placenou verzi, čili budu mít už přímo tento antivir.

Zasílám log: http://pastebin.com/YHw0Jfnf
od Bono
12 Črv 2014 22:08
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

S tím nemám nejmenší problém, počítač postupně "odbordelovávám" ;). Když byl člověk ještě chudý student, tak si nechal rád poradit od kamarádů kde co sehnat zadarmo. Nicméně, mám v plánu esety koupit příští měsíc, takže zatím jej odinstaluji, dám tam avast a ozvu se ;).
od Bono
12 Črv 2014 21:58
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

Re: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

Á byl jste rychlejší než můj update prvního postu ;). Zde je log, ale je z RSIT dle návodu, jestli nevadí. pokud ano, přehodím to na ten druhý (už jsem scanoval během toho, než jste stihl odepsat).

http://pastebin.com/UNBnsKGX

osobně se mi nelíbí řádek 244
"C:\Windows\System32\cmd.exe" /c setx ...
od Bono
12 Črv 2014 21:26
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)
Odpovědi: 21
Zobrazení: 4103

winlog.exe zatěžuje GPU na 100% (graf. kartu)

Zdravím,

již druhý den bojuju s tím, že mi něco vytěžuje GPU na 100%. Postupným hledáním a zkoušením jsem přišel na to, že to dělá proces winlog.exe*32. Mám přes soft. AIDA64 vytaženou miniaplikaci a tak si nemůžu nevšimnout, že aktivita při pouhém přihlášení naskočí na 100% což zároveň zvyší ...