[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\explorer]
"NoActiveDesktop"=1
"NoActiveDesktopChanges"=1
"ForceActiveDesktopOn"=0
[HKEY_LOCAL_MACHINE\system\currentcontrolset\services\sharedaccess\parameters\firewallpolicy\standardprofile\authorizedapplications\list]
[HKEY ...
Nalezeno 13 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 13 Črv 2014 14:50
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
- 13 Črv 2014 14:50
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
Nojo :?:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Ane§ka at 2014-06-13 15:49:08
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 524 GB (55%) free of 954 GB
Total RAM: 8109 MB (35% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Ane§ka at 2014-06-13 15:49:08
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 524 GB (55%) free of 954 GB
Total RAM: 8109 MB (35% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
- 12 Črv 2014 21:33
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
OTL Extras logfile created on: 12.6.2014 21:55:41 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Ane§ka\Desktop
64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17126)
Locale: 00000405 | Country: Česká ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Ane§ka\Desktop
64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17126)
Locale: 00000405 | Country: Česká ...
- 12 Črv 2014 21:32
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
[2 \Windows\SysWOW64\*.tmp files -> \Windows\SysWOW64\*.tmp -> ]
[2011.04.12 10:34:07 | 000,005,120 | ---- | M] () -- \Windows\SysWOW64\cs-CZ\serialui.dll.mui
[2011.04.12 10:34:10 | 000,011,776 | ---- | M] () -- \Windows\winsxs\amd64_microsoft-windows-n..xcorecomp.resources_31bf3856ad364e35_6.1.7601 ...
[2011.04.12 10:34:07 | 000,005,120 | ---- | M] () -- \Windows\SysWOW64\cs-CZ\serialui.dll.mui
[2011.04.12 10:34:10 | 000,011,776 | ---- | M] () -- \Windows\winsxs\amd64_microsoft-windows-n..xcorecomp.resources_31bf3856ad364e35_6.1.7601 ...
- 12 Črv 2014 21:31
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
< MD5 for: ATAPI.SYS >
[2009.07.14 03:52:21 | 000,024,128 | ---- | M] (Microsoft Corporation) MD5=02062C0B390B7729EDC9E69C680A6F3C -- C:\Windows\SysNative\drivers\atapi.sys
[2009.07.14 03:52:21 | 000,024,128 | ---- | M] (Microsoft Corporation) MD5=02062C0B390B7729EDC9E69C680A6F3C -- C:\Windows ...
[2009.07.14 03:52:21 | 000,024,128 | ---- | M] (Microsoft Corporation) MD5=02062C0B390B7729EDC9E69C680A6F3C -- C:\Windows\SysNative\drivers\atapi.sys
[2009.07.14 03:52:21 | 000,024,128 | ---- | M] (Microsoft Corporation) MD5=02062C0B390B7729EDC9E69C680A6F3C -- C:\Windows ...
- 12 Črv 2014 21:29
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
OTL logfile created on: 12.6.2014 21:55:41 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Ane§ka\Desktop
64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17126)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Ane§ka\Desktop
64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.11.9600.17126)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika ...
- 12 Črv 2014 19:33
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
Tak vám strašně děkuju šíleně jsem se vylekala... Je čisto 
- 12 Črv 2014 16:30
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
Tak tady, ani nevim kde se to všechno vzalo :shock:
Malwarebytes Anti-Malware (Zkušební verze Malwarebytes Anti-Malware.) 1.75.0.1300
www.malwarebytes.org
Verze: v2014.06.12.06
Windows 7 Service Pack 1 x64 NTFS
Internet Explorer 11.0.9600.17126
Ane§ka :: ANE§KA-PC [administrátor]
Ochrana ...
Malwarebytes Anti-Malware (Zkušební verze Malwarebytes Anti-Malware.) 1.75.0.1300
www.malwarebytes.org
Verze: v2014.06.12.06
Windows 7 Service Pack 1 x64 NTFS
Internet Explorer 11.0.9600.17126
Ane§ka :: ANE§KA-PC [administrátor]
Ochrana ...
- 12 Črv 2014 14:53
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{00A6FAF1-072E-44CF-8957-5838F569A31D}
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{07B18EA1-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA}
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE ...
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{07B18EA1-A523-4961-B6BB-170DE4475CCA}
Key Deleted : HKLM\SOFTWARE ...
- 12 Črv 2014 14:53
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
# AdwCleaner v3.212 - Report created 12/06/2014 at 15:42:12
# Updated 05/06/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Ane§ka - ANE§KA-PC
# Running from : C:\Users\Ane§ka\Desktop\adwcleaner_3.212.exe
# Option : Clean
***** [ Services ...
# Updated 05/06/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# Username : Ane§ka - ANE§KA-PC
# Running from : C:\Users\Ane§ka\Desktop\adwcleaner_3.212.exe
# Option : Clean
***** [ Services ...
- 12 Črv 2014 14:50
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
Prý má zpráva obsahuje moc znaků, mám to poslat na mail ?
- 12 Črv 2014 14:32
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Re: Hrozba, co s ní ?
Tak děkuji :)
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Ane§ka at 2014-06-12 15:29:49
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 530 GB (56%) free of 954 GB
Total RAM: 8109 MB (62% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Ane§ka at 2014-06-12 15:29:49
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 530 GB (56%) free of 954 GB
Total RAM: 8109 MB (62% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
- 12 Črv 2014 13:31
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Hrozba, co s ní ?
- Odpovědi: 20
- Zobrazení: 8216
Hrozba, co s ní ?
Zdravím, napadlo mě si zkontrolovat počítač... No a chytla jsem nějakou havěť
Vůbec nevím co s tím mám dělat. Co šlo, tak jsem hodila do truhly, ale u dvou to nějak nejde, prosím každého o pomoc
Ten první se mi nelíbí nejvíc...
Vůbec nevím co s tím mám dělat. Co šlo, tak jsem hodila do truhly, ale u dvou to nějak nejde, prosím každého o pomoc
Ten první se mi nelíbí nejvíc...
Přispějete na provoz fóra?