okk budem nato myslieť s tou preventivkou
ešte raz dakujem
Pekný den
Nalezeno 37 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21 Kvě 2014 17:12
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
- 21 Kvě 2014 17:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
ešte som sa chcel spýtať
čo najvhodnejšie je na ochranu čo môžem používať
odporúčil si mi vymazať tie programy čo som tam mal a ja som s nimi sem-tam to "čistil"
inak antivirovy tam mam iba aviru tak neviem čo by si odporučil
totiž myslel som že z tých programom čo sme používali tak tie by som ...
čo najvhodnejšie je na ochranu čo môžem používať
odporúčil si mi vymazať tie programy čo som tam mal a ja som s nimi sem-tam to "čistil"
inak antivirovy tam mam iba aviru tak neviem čo by si odporučil
totiž myslel som že z tých programom čo sme používali tak tie by som ...
- 21 Kvě 2014 16:56
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
dúfam že to je okk ikony sú voriadku na kluci takže hádam hejjj
neviem akým spôsobom sa ti podakovať hrozne veľmi pekne ešte rad dakujem
s tým druhým PC ako som spomýnal nemal som v nom infikované USB ale tú kontrolu na tie malware by zrejme neodmietol
neviem akým spôsobom sa ti podakovať hrozne veľmi pekne ešte rad dakujem
s tým druhým PC ako som spomýnal nemal som v nom infikované USB ale tú kontrolu na tie malware by zrejme neodmietol
- 21 Kvě 2014 16:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
teraz sú tam
resp. ako som na samom začiatku napísal tak som všetko z kľuča vymazal v domienke že vymažem aj tu mrchu /malwarre/ ale mám to na ploche toto čo bolo na kluci čiže zase si to na kluč nakopirujem
idem to skúsiť na druhy PC či dačo nespraví
resp. ako som na samom začiatku napísal tak som všetko z kľuča vymazal v domienke že vymažem aj tu mrchu /malwarre/ ale mám to na ploche toto čo bolo na kluci čiže zase si to na kluč nakopirujem
idem to skúsiť na druhy PC či dačo nespraví
- 21 Kvě 2014 16:40
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
takže súhlasil som
potom nasledovalo v tom zmysle "fixovanie bolo ukončené otvorilo txt. súbor" a obsah vkladám tu :
totiž nie lebo má veľa znakov a nechce to tu vložiť čiže zabalim to do rar
potom nasledovalo v tom zmysle "fixovanie bolo ukončené otvorilo txt. súbor" a obsah vkladám tu :
totiž nie lebo má veľa znakov a nechce to tu vložiť čiže zabalim to do rar
- 21 Kvě 2014 16:32
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
teraz ako mi to reštartovalo
tak naskočila iba prázdna obrazovka a pýta sa
či ma spustiť program FRST.exe
dať ho spustiť ?
tak naskočila iba prázdna obrazovka a pýta sa
či ma spustiť program FRST.exe
dať ho spustiť ?
- 21 Kvě 2014 16:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
spravil som to
uložil som a kodovanie ANSI ešte tam som mal upozornenie že niektoré znaky sú v Unicode že to nemusí uložiť
ale vytvorilo txt.
potom som otvoril ten program dal FIX trochu to porobiló
a potom sa to samo reštartovalo
taže až o chvilu vložím log
uložil som a kodovanie ANSI ešte tam som mal upozornenie že niektoré znaky sú v Unicode že to nemusí uložiť
ale vytvorilo txt.
potom som otvoril ten program dal FIX trochu to porobiló
a potom sa to samo reštartovalo
taže až o chvilu vložím log
- 21 Kvě 2014 16:21
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
ešte pri uložení odomna pýta že aké mam dať kodovanie ? : ansi, unicode .... , ktoré ?
predvolené je ANSI
predvolené je ANSI
- 21 Kvě 2014 15:58
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
jasne tak ked budem preinštalovať windows a budem mať chcieť ochranu tak potom pomocou toho USBfix si to viem spraviť.
jasne môžeš kľudne dávať otázky
jasne môžeš kľudne dávať otázky
- 21 Kvě 2014 15:53
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
tu je log z FRST.txt
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version:21-05-2014
Ran by Admin1 (administrator) on ADMIN-1 on 21-05-2014 16:48:15
Running from C:\Documents and Settings\Admin1\Plocha
Platform: Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (X86) OS Language ...
Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version:21-05-2014
Ran by Admin1 (administrator) on ADMIN-1 on 21-05-2014 16:48:15
Running from C:\Documents and Settings\Admin1\Plocha
Platform: Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 (X86) OS Language ...
- 21 Kvě 2014 15:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
ešte sa chcem spýtať
ta ochrana USbfixom resp. ochrana diskových jednotiek bude funkčná pokiaľ nepreinštalujem windows ?
takúto kontrolu na malware môžem spraviť aj na druhom mojom PC však?
ta ochrana USbfixom resp. ochrana diskových jednotiek bude funkčná pokiaľ nepreinštalujem windows ?
takúto kontrolu na malware môžem spraviť aj na druhom mojom PC však?
- 21 Kvě 2014 15:44
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
tým programom máš na mysli tento :
Stažení Farbar Recovery Scan Tool
Stažení Farbar Recovery Scan Tool
- 21 Kvě 2014 15:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
takže tu je ten log:
############################## | UsbFix V 7.134 | [Deletion]
User: Admin1 (Administrator) # ADMIN-1
Updated 06/09/2013 by El Desaparecido
Started at 16:02:38 | 21/05/2014
Website: http://www.sosvirus.net/
Upload Malware: http://www.sosvirus.net/upload_malware.php
Contact ...
############################## | UsbFix V 7.134 | [Deletion]
User: Admin1 (Administrator) # ADMIN-1
Updated 06/09/2013 by El Desaparecido
Started at 16:02:38 | 21/05/2014
Website: http://www.sosvirus.net/
Upload Malware: http://www.sosvirus.net/upload_malware.php
Contact ...
- 21 Kvě 2014 15:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
už sa to tam hýbe
- 21 Kvě 2014 15:06
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: problem s USB
- Odpovědi: 65
- Zobrazení: 10834
Re: problem s USB
no tak som zapol
dal som "DELETION"
potom ma vyzvalo na pripojenie všetkych USB daj som "OK"
následne vyskočila táto tabuľka:
UsbFix is going to stop the not vitla processes
Please Register your current work.
Thank you
Mám dať "OK" alebo to zavrieť ??
lebo vtedy ked som dal "OK" tak to ...
dal som "DELETION"
potom ma vyzvalo na pripojenie všetkych USB daj som "OK"
následne vyskočila táto tabuľka:
UsbFix is going to stop the not vitla processes
Please Register your current work.
Thank you
Mám dať "OK" alebo to zavrieť ??
lebo vtedy ked som dal "OK" tak to ...
Přispějete na provoz fóra?