Nalezeno 8 výsledků hledání

od sirace666
31 Pro 2014 15:49
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1041

Re: Preventivka

Wokna jsou zakoupeny a ESET taky. Legalne.

Kazdopadne tady s prominutim nejsem kvuli tomu abych se tu zpovidal zda jsem neco koupil nebo ne. Jsem tu jen na preventivku.

Zrejme mam problem s HW akorad potrebuji vyloucit ze to neni nejakou havetí

Jestli je to opravdu takovy problem ji udelat, tak ...
od sirace666
31 Pro 2014 11:00
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1041

Re: Preventivka

Taky zdravim.

Na ESET mam pouze vlozeny TRIAL prihlasovaci jmeno a heslo do 22.3.2015. Windows jsou tak tez legalni... :worship:
od sirace666
31 Pro 2014 06:34
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Preventivka
Odpovědi: 5
Zobrazení: 1041

Preventivka

Děkuji!

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST.txt) (x64) Version: 28-12-2014
Ran by TRINiTy M0NkEY (administrator) on TRINITYM0NKEY on 31-12-2014 06:20:34
Running from C:\Users\TRINiTy M0NkEY\Desktop
Loaded Profile: TRINiTy M0NkEY (Available profiles: TRINiTy M0NkEY)
Platform: Windows 7 ...
od sirace666
13 Kvě 2014 14:16
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosil bych o kontrolu
Odpovědi: 9
Zobrazení: 981

Re: Prosil bych o kontrolu

Tak to hlasi i po restartu ten asus...

ComboFix 14-05-10.01 - Monkee 13.05.2014 16:02:55.2.4 - x64
Microsoft Windows 7 Ultimate 6.1.7601.1.1250.420.1029.18.8126.5569 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\Monkee\Desktop\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače :: c:\users\Monkee\Desktop\CFScript.txt
AV ...
od sirace666
12 Kvě 2014 13:49
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosil bych o kontrolu
Odpovědi: 9
Zobrazení: 981

Re: Prosil bych o kontrolu

Tak jsem tam dal ty ovladace 14.4 a projel ComboFixem a po restartu mi to hlasi toto:

http://s24.postimg.org/usezr2uwx/Bez_n_zvu.jpg

Uz mi to myslim kdysi psalo kdyz jsem to projel CCleanrem a bylo to neco od desky. Zkusil jsem teda preinstalovat desku, ale hlasi mi ze uz je nainstalovana a ...
od sirace666
10 Kvě 2014 17:37
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosil bych o kontrolu
Odpovědi: 9
Zobrazení: 981

Re: Prosil bych o kontrolu

Pouzivam Catalist 13.10, pac s novejsima to jde jeste hur :?:

--------[ AIDA64 Extreme ]----------------------------------------------------------------------------------------------

Verze AIDA64 v4.30.2900/cz
Modul benchmarku 4.1.611-x64
Domovská stránka http://www.aida64.com/
Typ zprávy ...
od sirace666
08 Kvě 2014 17:50
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosil bych o kontrolu
Odpovědi: 9
Zobrazení: 981

Re: Prosil bych o kontrolu

Mno problem je akorad ten, ze v dost hrach mam hrozne nezke FPS a pritom je vyuzito kolem 45% GPU a 60% CPU tak jsem myslel jestli to nebrzdi nejaky vir.
od sirace666
08 Kvě 2014 12:54
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosil bych o kontrolu
Odpovědi: 9
Zobrazení: 981

Prosil bych o kontrolu

Dekuji!

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Monkee at 2014-05-08 13:50:29
Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1
System drive C: has 57 GB (43%) free of 134 GB
Total RAM: 8126 MB (72% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...