Nalezeno 5 výsledků hledání

od Moodys
04 Kvě 2014 12:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1031

Re: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb

Takhle jsem ten notebook koupil, tak předpokládám že by to mělo bejt ok? Onálepkováno mám a v tento počitač se taky hlasi jako legalni.

Tak scan skončil prej bez jakýchkoliv nálezů.
od Moodys
04 Kvě 2014 09:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1031

Re: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb

OTL Extras logfile created on: 4.5.2014 8:33:45 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Moody\Desktop
Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000405 | Country: Czech Republic | Language ...
od Moodys
04 Kvě 2014 09:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1031

Re: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb

\Windows\winsxs\msil_system.runtime.serialization.ref_b77a5c561934e089_6.1.7601.22126_none_8fb250ac8e81277d\System.Runtime.Serialization.dll
[2009.06.08 11:38:48 | 000,090,112 | ---- | M] () -- \Windows\winsxs\msil_system.runtime.serialization.resources_b77a5c561934e089_6.1.7600.16385_cs-cz ...
od Moodys
04 Kvě 2014 09:01
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1031

Re: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb

OTL logfile created on: 4.5.2014 8:33:45 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Moody\Desktop
Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000405 | Country: Czech Republic | Language: CSY ...
od Moodys
03 Kvě 2014 22:48
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1031

Prosím o kontrolu RSIT - Nestandardní chování ntb

Zdravím,

prosil bych pěkně o kontrolu logu, poslední dobou mne celkem zlobí ntb, dost často padá flash, neustále nějaký "neznámý plugin" přestal odpovídat, k tomu i když jsem připojení přes wifi tak v notifikační oblasti je to jako bych byl připojen přes kabel, samovolné vypínání aera a podobné ...