Nalezeno 30 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 Kvě 2014 13:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
já děkuji moc za pomoc
můžem téma uzavřít, mělo by to být už vše v pořádku
díky moc a mějte se 
- 05 Kvě 2014 11:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
nebojte, neprásknu vás
měla jsem tam něco na filtrování cookies a to mi to dělalo
už je to v pořádku, za ty 2 dny se mi to zatim vůbec neseklo
raši už tam nebudu dávat žádné doplňky 
- 03 Kvě 2014 11:47
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
musíte být génius
děkuju moc! 
- 03 Kvě 2014 10:22
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
No páni
v nouzovém režimu to jede jak má
co to znamená? 
- 01 Kvě 2014 19:55
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
je to občas na různých stránkách ale je divné, že na těch základních nebo oficiálních, jako htc.com, mapy.cz nebo klasicky při vyhledávání na googlu mi to dělá pokaždé pokud není vypnutý firewall a avast
teď jsem ani zatím neměla potřebu vyhledávat na některých neznámých takže je mi to divné 
- 01 Kvě 2014 13:34
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
tak to nevím
začalo to nějak hned potom co jsme to odvirovali, dřív se mi to akorát pomaleji načítalo ale nesekalo se tak moc 
- 01 Kvě 2014 11:36
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
tak jsem to zkoušela bez avastu a firewallu a fungovalo to rychleji a bez padání, zkoušela jsem postupně i vypnout jen avast a jen firewall a to vyšlo nějak nastejno. S vypnutým avastem mi to psalo skript neodpovídá a s vypnutým firewallem načítání stránek bylo dost pomalé :?:
Scan result of ...
Scan result of ...
- 30 Dub 2014 18:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
tady je ten log :) internet v nouzovém režimu funguje skvěle, je rychlý, neseká se a nepíše to "neodpovídá"
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by user at 2014-04-30 18:52:00
Microsoft Windows 7 Starter Service Pack 1
System drive C: has 68 GB (67%) free ...
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by user at 2014-04-30 18:52:00
Microsoft Windows 7 Starter Service Pack 1
System drive C: has 68 GB (67%) free ...
- 28 Dub 2014 20:28
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
tak jsem všechny přeinstalovala, moduly zatím nepadají, každopádně že to neodpovídá občas napíše a na Facebooku mi skáče: tento skript neodpovídá: fbstatic-a.akamaihd.net
ale jestli myslíte, že to neni nic škodlivýho tak se na to vykašlem 
- 27 Dub 2014 20:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
No, jestli mám být upřímná tak moc ne, schválně jsem to nechala celý den abych viděla, a skáče to tam pořád
. Ale jestli tam nevidíte nic špatně, tak to třeba bude počítačem, ať si nad tím nemusíte zbytečně nějak lámat hlavu
.
- 26 Dub 2014 19:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
# AdwCleaner v3.203 - Report created 26/04/2014 at 20:51:00
# Updated 26/04/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Starter Service Pack 1 (32 bits)
# Username : user - PATRICIE
# Running from : C:\Users\user\Desktop\adwcleaner(2).exe
# Option : Clean
***** [ Services ] *****
***** [ Files ...
# Updated 26/04/2014 by Xplode
# Operating System : Windows 7 Starter Service Pack 1 (32 bits)
# Username : user - PATRICIE
# Running from : C:\Users\user\Desktop\adwcleaner(2).exe
# Option : Clean
***** [ Services ] *****
***** [ Files ...
- 26 Dub 2014 12:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
tak mi to dělá jen v mozile
zkoušela jsem to v nouzovém režimu, tam dobrý, tak jsem teď používala jen chrome a tam mi to taky nedělá... ten se mi jen občas seká a píše že skript neodpovídá 
- 24 Dub 2014 20:59
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
Tojo
. Ale předtím to bylo horší
. Padá mi Shokwave Flash, občas Silverlight a ještě jeden ale to nevím, jak se jmenoval a ani ho nevidím v tom seznam modulů.
- 24 Dub 2014 08:09
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
Dobrý den, tak pc šlape úplně úžasně
. Ještě jednou moc děkuji. Jen mi nějak pořád padají zásuvné moduly, i když mi to všude píše že jsou aktualizované.
- 21 Dub 2014 14:53
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
- Odpovědi: 59
- Zobrazení: 8503
Re: není platná aplikace typu win32, chyba připojení SSL
Určitě
. Úklid jsem udělala, defragmentace mi píše ještě přes 6 hodin tak to nechám, hlavně aby se to stoprocentně srovnalo
. Každopádně ten velký problém je snad pryč. Ten CCleaner tam tedy nechám abych to občas pročistila
. Určitě se ozvu, snad to to bude vše v pořádku 
Přispějete na provoz fóra?