Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 08 Dub 2014 09:28
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: explorer.exe - application error
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 3070
Re: explorer.exe - application error
ok, jdu na to. Díky
- 08 Dub 2014 09:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: explorer.exe - application error
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 3070
Re: explorer.exe - application error
ano, z pokaženého, uprostřed plochy mám stále to okno explorer.exe. Teď jsem zjistila, že AV vypnutý není, protže k tomu potřebuju pc restartovat a to prostě nejde 
- 08 Dub 2014 09:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: explorer.exe - application error
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 3070
Re: explorer.exe - application error
Když kliknu spustit jako správce, obrazovka opět zhasne a hodí mě na úvodní stránku. A já už to asi hodím z okna 
- 08 Dub 2014 08:46
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: explorer.exe - application error
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 3070
Re: explorer.exe - application error
Tak FRST64.exe už na ploše mám, ale FRSTLauncher mi nejde stáhnout, neustále stahování selhává. AV mám vypnutý 
- 08 Dub 2014 07:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: explorer.exe - application error
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 3070
Re: explorer.exe - application error
Dobré ráno, asi je to horší než jsem myslela :( , počítač nejde ani restartovat, ať se o to snažím sebevíc. Na vteřinu pouze zhasne obrazovka, ale hned naskočí, jako po zapnutí. Nejde ani vypnout, tak jsem ho pak musela vypnout "na drsno", ale po otevření zase hned naskočil, jako by vypnutý vůbec ...
- 07 Dub 2014 07:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: explorer.exe - application error
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 3070
explorer.exe - application error
Dobrý den, jsem úplný amatér, na rok starém notebooku mám win 8. V poslední době počítač začal zamrzat, od včerejšího večera mi na ploše skáče okénko" Explerer.exe - Application Error, The instruction at 0x00007FF7789C6FFC referenced memory at 0x00007FF7789C7000. The required data was not placed ...
Přispějete na provoz fóra?