debordelizace byla úspěšně dokončena. Složky z plochy přesunuty, disk pročištěn (zírala jsem, kolik GB se uvolnilo) a defragmentován. Počítač se tváří, že se mu ulevilo, a ani se mu nedivím.
Moc děkuju za pomoc
Přeji hezký den
Morifea
Přejít na rozšířené vyhledávání