Nalezeno 17 výsledků hledání

od maarku
24 Srp 2014 14:06
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomalené reakcie
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1482

Re: Spomalené reakcie

1. tazko povedat ci je legalny ... povodne som mal windows 7 home premium myslim original kupovany s notebookom ... pred casom som preinstalovaval na windows 7 ultimate ... momentalne mi vpravo dole na obrazovke nepise nic, pracovna plocha je normalna, nie cierna, microsoft security essentials ide ...
od maarku
22 Srp 2014 16:06
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomalené reakcie
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1482

Re: Spomalené reakcie

======List of files/folders created in the last 1 month======

2014-08-22 16:57:44 ----D---- C:\rsit
2014-08-22 15:07:17 ----D---- C:\Windows\system32\SPReview
2014-08-22 15:06:21 ----D---- C:\Windows\system32\EventProviders
2014-08-22 14:52:27 ----A---- C:\Windows\system32\netfxperf.dll
2014-08-22 ...
od maarku
22 Srp 2014 16:06
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomalené reakcie
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1482

Re: Spomalené reakcie

Service Pack 1 doinštalovaný. Notebook je stále niekedy neuveriteľne pomalý.

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Marek at 2014-08-22 16:57:44
Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1
System drive C: has 374 GB (87%) free of 431 GB
Total RAM: 2009 MB ...
od maarku
21 Srp 2014 23:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Spomalené reakcie
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1482

Spomalené reakcie

Dobrý deň,
v poslednej dobe si všímam pomalších reakcií na mojom ntb. Prosím o radu, čím by to mohlo byť spôsobené.

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Marek at 2014-08-22 00:10:28
Microsoft Windows 7 Ultimate
System drive C: has 379 GB (88%) free of ...
od maarku
07 Led 2014 16:31
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

Inak, aký máte názor na program SuperAntiSpyware? Odinštalovať alebo ponechať? Stále sa mi to zapína pri štarte PC. Mám to zrušiť?
od maarku
04 Led 2014 13:02
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

S programom PowerISO žiaľ nemám žiadne skúsenosti. Ak by ste mi ako laikovi vysvetlili, ako pomocou neho a USB flash disku previesť ten memtest, bol by som len rád. A podotázka, akú minimálnu veľkosť musí mať USB flashdisk?
od maarku
03 Led 2014 22:20
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

no asi to vyskusam, ale asi az zajtra v noci najskor, teraz neviem ci mam CD ... inak to CD mam ako vycistit? nejakym specialnym pripravkom alebo len nejakou servitkou?
od maarku
03 Led 2014 21:29
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

nech sa paci
od maarku
03 Led 2014 20:30
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

Píše mi "Prístup byl odepřen" a že jednotlivé súbory sa nedajú otvoriť. Ale môžem Vám napísať aspoň názvy súborov. Je ich celkovo 6:
010114-95987-01.dmp
010214-85379-01.dmp
010314-40685-01.dmp
123113-78031-01.dmp
123113-83834-01.dmp
123113-86549-01.dmp
od maarku
03 Led 2014 09:11
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

Tak dnes ráno sa mi zase objavila modrá obrazovka.
od maarku
02 Led 2014 22:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

a defragmentovat ako casto? a v akom programe?
od maarku
02 Led 2014 20:31
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

momentalne nie ... uvidim, ci sa mi bude aj nadalej objavovat ta modra obrazovka ... su nejake programy na vycistenie PC, ktore by ste mi doporucili? + ako casto mam robit sken...
od maarku
02 Led 2014 20:25
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

tak je to myslim o nieco rychlejsie...
od maarku
02 Led 2014 20:19
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

tak som z plochy vsetko presunul a mam tam teraz len zastupcu ... doporucujete mi este nieco?
od maarku
02 Led 2014 19:00
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problemy s ntb
Odpovědi: 25
Zobrazení: 1003

Re: Problemy s ntb

Fix result of Farbar Recovery Tool (FRST written by Farbar) (x64) Version: 01-01-2014 01
Ran by Mareček at 2014-01-02 18:51:12 Run:1
Running from C:\Users\Mareček\Desktop
Boot Mode: Normal
==============================================

Content of fixlist:
*****************
Start
C:\Program Files ...