Mam taky problem kupil som si GTX780 a dal do bendi kde je procesor i5 2400 3,1ghZ boost 3,4ghz neviem ci ta strata nemoze byt spojena stymto procesorom prosim o radu...
Dalej tam mam hiperx 1,333 mhr 4x4gb a forton 500 w gold zdroj...750 hd WD nic viac
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 08 Pro 2013 15:30
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Strata vykonu na karte Gigabyte N780gtx 3GB OC
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1079
Přispějete na provoz fóra?