Zdravím,
mám menší problém, že notebook Acer s Windows 8 (home) nepíše česky.
Zkoušel jsem různé fonty.
Zkoušel jsem to psát ve wordu i v notepadu, vždy to místo "ěščřž" píše nějaké nesmyslné znaky.
Projistotu posílam log..
Doufám že to půjde nějak jednoduše opravit.
Díky D.
Logfile of Trend ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 01 Pro 2013 00:56
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: notebook Acer s Windows 8 (home) nepíše česky
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1509
Přispějete na provoz fóra?