Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 01 Lis 2013 23:41
- Fórum: Všehochuť
- Téma: problem se screenem
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1290
Re: problem se screenem
jo dekuji
- 01 Lis 2013 23:26
- Fórum: Všehochuť
- Téma: problem se screenem
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1290
problem se screenem
zdravim mam PackardBell a nevim si rady z tlacitkem PrtSc at zkouším vyfotit cokoliv po vlozeni do malovani se mi ukaze jen cerny obrazen nic vic... uz sem z toho zoufalej potrebuji screeny dnes a dene... diky za pomoc
Přispějete na provoz fóra?