Nalezeny 2 výsledky hledání

od _poky_
01 Lis 2013 23:41
Fórum: Všehochuť
Téma: problem se screenem
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1290

Re: problem se screenem

jo dekuji
od _poky_
01 Lis 2013 23:26
Fórum: Všehochuť
Téma: problem se screenem
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1290

problem se screenem

zdravim mam PackardBell a nevim si rady z tlacitkem PrtSc at zkouším vyfotit cokoliv po vlozeni do malovani se mi ukaze jen cerny obrazen nic vic... uz sem z toho zoufalej potrebuji screeny dnes a dene... diky za pomoc