Nalezen 1 výsledek hledání

od dale94
15 Srp 2013 13:06
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém s CPD 8
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2102

Problém s CPD 8

Zdravím,
mám problém s Cyberlink PowerDirectorem 8. Po konverzi videa do MPEG2 v programu Any Video Converter a následném vložení videa do Cyberlinku mi Cyberlink napíše, že se jedná o kodek MPEG1. Předtím se mi s použitím stejných programů vždy po konverzi do MPEG2 i v Cyberlinku zobrazilo, že se ...