Zdravím,
mám problém s Cyberlink PowerDirectorem 8. Po konverzi videa do MPEG2 v programu Any Video Converter a následném vložení videa do Cyberlinku mi Cyberlink napíše, že se jedná o kodek MPEG1. Předtím se mi s použitím stejných programů vždy po konverzi do MPEG2 i v Cyberlinku zobrazilo, že se ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Srp 2013 13:06
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém s CPD 8
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2102
Přispějete na provoz fóra?