Nemám ve složce windows žádný záznam s logem, ani Minidump ani Memory.dmp
RAM
CPU
Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 26 Črv 2013 19:48
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: MSI P43-C51
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1424
- 26 Črv 2013 09:50
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: MSI P43-C51
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1424
MSI P43-C51
Dobrý den,
mám desku MSI P43-C51 a poslední dobou mi crashuje PC, restartuje se, ale po restartu nepípne deska (což nevím co přesně znamená), jen běží větráky. Problém řeším že vypnu zdroj, počkám, někdy to pomůžu ale včéra a dnes to už nějak nezabralo, vždy když se NAKONEC povede PC zapnout (dojde ...
mám desku MSI P43-C51 a poslední dobou mi crashuje PC, restartuje se, ale po restartu nepípne deska (což nevím co přesně znamená), jen běží větráky. Problém řeším že vypnu zdroj, počkám, někdy to pomůžu ale včéra a dnes to už nějak nezabralo, vždy když se NAKONEC povede PC zapnout (dojde ...
- 08 Črv 2013 21:57
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD dxgkrnl.sys
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1522
Re: BSOD dxgkrnl.sys
Už jsem přeinstaloval komplet ovladače desky a všech prvků.
Teď už jen ten directx.
Děkuji za radu
Teď už jen ten directx.
Děkuji za radu
- 08 Črv 2013 21:32
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD dxgkrnl.sys
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1522
BSOD dxgkrnl.sys
Dobrý den,
dnes mi začal padat OS a vyskakuje mi modrá smrt, projel sem log v debuggeru ale nejsem expert.
Prosil bych o radu, čím je to způsobeno a jak se to dá vyřešit
Velice děkuji
dnes mi začal padat OS a vyskakuje mi modrá smrt, projel sem log v debuggeru ale nejsem expert.
Prosil bych o radu, čím je to způsobeno a jak se to dá vyřešit
Velice děkuji
Přispějete na provoz fóra?