Zdravim. když chci načíst soubory v Creation Masteru do hry FIFA, tak se objeví se hlaska
Nevíte jak to spravit?
V podrobnostech je následující:
Informace o vyvolání ladění JIT najdete na konci této zprávy,
nikoli v tomto dialogovém okně.
************** Text výjimky **************
System ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 Kvě 2013 07:42
- Fórum: Všehochuť
- Téma: .NET Framework
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 802
Přispějete na provoz fóra?