Nalezeno 6 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Dub 2013 21:41
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4298
Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Tak snad už je vše v pořádku. Provedl jsem obnovení systému na včerejší datum a windows se mi normálně spustil. Děkuji moc za rady. Snad bude vše OK.
- 05 Dub 2013 20:44
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4298
Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Avast jsem stáhl, spustil jsem rychlý test (30 min.) a nic nenašel.
- 05 Dub 2013 19:54
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4298
Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Odinstaloval jsem AVG, restartoval jsem PC a konecne se to nactlo. Je to opravdu "Policejni smejd", uz se mi to zobrazilo, predtim se nezobrazovalo nic. Zkusim to odstranit.
- 05 Dub 2013 18:39
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4298
Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Na té bílé obrazovce je zobrazeno:
x ikona informací
Navigace na webovou stránku byla zrušena
Můžete vyzkoušet následující možnosti
x Zadejte adresu znovu
vpravo je zobrazen šedý posuvník
x znamená nenačtený obrázek
x ikona informací
Navigace na webovou stránku byla zrušena
Můžete vyzkoušet následující možnosti
x Zadejte adresu znovu
vpravo je zobrazen šedý posuvník
x znamená nenačtený obrázek
- 05 Dub 2013 14:36
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4298
Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Tak jsem si stáhl v nouzovém režimu Avast a spustil nejdřív běžný, poté úplný test. Žádný vir nebyl nalezen. Přitom když normálním režimu, kdy se mi zobrazuje bílá stránka (vlevo nahoře jsou jakoby 2 nenačtené obrázky, malé čtverečky s červeným křížkem), tak na klávesnici dám vypnout, na chvíli se ...
- 05 Dub 2013 11:49
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
- Odpovědi: 12
- Zobrazení: 4298
Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Ahoj, mám jeden problém. Když zapnu PC, naběhne Windows XP tak, že vidím jen bílou obrazovku. Myš tam normálně je a jde s ní pohybovat. Nefunguje ctl+alt+del, prostě nic klasického co na klávesnici stisknu. Fungují však speciální tlačitka jako např. vypnutí počítače (na klávesnici). Na moment se ...
Přispějete na provoz fóra?