Nalezeno 6 výsledků hledání

od Matne
05 Dub 2013 21:41
Fórum: Všehochuť
Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Odpovědi: 12
Zobrazení: 4298

Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim

Tak snad už je vše v pořádku. Provedl jsem obnovení systému na včerejší datum a windows se mi normálně spustil. Děkuji moc za rady. Snad bude vše OK.
od Matne
05 Dub 2013 20:44
Fórum: Všehochuť
Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Odpovědi: 12
Zobrazení: 4298

Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim

Avast jsem stáhl, spustil jsem rychlý test (30 min.) a nic nenašel.
od Matne
05 Dub 2013 19:54
Fórum: Všehochuť
Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Odpovědi: 12
Zobrazení: 4298

Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim

Odinstaloval jsem AVG, restartoval jsem PC a konecne se to nactlo. Je to opravdu "Policejni smejd", uz se mi to zobrazilo, predtim se nezobrazovalo nic. Zkusim to odstranit.
od Matne
05 Dub 2013 18:39
Fórum: Všehochuť
Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Odpovědi: 12
Zobrazení: 4298

Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim

Na té bílé obrazovce je zobrazeno:

x ikona informací
Navigace na webovou stránku byla zrušena
Můžete vyzkoušet následující možnosti
x Zadejte adresu znovu


vpravo je zobrazen šedý posuvník

x znamená nenačtený obrázek
od Matne
05 Dub 2013 14:36
Fórum: Všehochuť
Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Odpovědi: 12
Zobrazení: 4298

Re: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim

Tak jsem si stáhl v nouzovém režimu Avast a spustil nejdřív běžný, poté úplný test. Žádný vir nebyl nalezen. Přitom když normálním režimu, kdy se mi zobrazuje bílá stránka (vlevo nahoře jsou jakoby 2 nenačtené obrázky, malé čtverečky s červeným křížkem), tak na klávesnici dám vypnout, na chvíli se ...
od Matne
05 Dub 2013 11:49
Fórum: Všehochuť
Téma: Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim
Odpovědi: 12
Zobrazení: 4298

Bílá obrazovka, jede jen nouzový režim

Ahoj, mám jeden problém. Když zapnu PC, naběhne Windows XP tak, že vidím jen bílou obrazovku. Myš tam normálně je a jde s ní pohybovat. Nefunguje ctl+alt+del, prostě nic klasického co na klávesnici stisknu. Fungují však speciální tlačitka jako např. vypnutí počítače (na klávesnici). Na moment se ...