Zdravím, našel jsem v ségry PC program jménem All in one - keyloger, odinstaloval jsem to, ale byl bych radši kdyby se někdo zkušený na to podíval. Děkuji
Přidávám log z RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Dana at 2015-03-01 18:41:38
Microsoft ...
Nalezeno 15 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 01 Bře 2015 18:47
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o kontrolu
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 441
- 27 Bře 2013 15:54
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kontrola
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 853
Re: Kontrola
# AdwCleaner v2.115 - Log vytvooen 27/03/2013 v 15:48:47
# Aktualizováno 17/03/2013 Xplode
# Operaení systém : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Uživatel : Šimonovi - SIMONOVI
# Spuštin systém : Normální
# Spuštino z : C:\Documents and Settings\Šimonovi\Dokumenty\Downloads\adwcleaner ...
# Aktualizováno 17/03/2013 Xplode
# Operaení systém : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Uživatel : Šimonovi - SIMONOVI
# Spuštin systém : Normální
# Spuštino z : C:\Documents and Settings\Šimonovi\Dokumenty\Downloads\adwcleaner ...
- 27 Bře 2013 12:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kontrola
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 853
Re: Kontrola
AdwCleaner:
# AdwCleaner v2.115 - Log vytvooen 27/03/2013 v 10:50:02
# Aktualizováno 17/03/2013 Xplode
# Operaení systém : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Uživatel : Šimonovi - SIMONOVI
# Spuštin systém : Normální
# Spuštino z : C:\Documents and Settings\Šimonovi\Dokumenty\Downloads ...
# AdwCleaner v2.115 - Log vytvooen 27/03/2013 v 10:50:02
# Aktualizováno 17/03/2013 Xplode
# Operaení systém : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Uživatel : Šimonovi - SIMONOVI
# Spuštin systém : Normální
# Spuštino z : C:\Documents and Settings\Šimonovi\Dokumenty\Downloads ...
- 27 Bře 2013 10:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Kontrola
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 853
Kontrola
Zdravím, chtěl bych poprosit jesli by jste mi nemohli pomoci s vyhledáním havěti v PC. Sestra si tu předevčírem stahovala nějaké hry a docela mám strach co všechno stáhla, tak jsem chtěl poprosit jestli by jste se mi nekoukli na logy a zkontrolovali jestli tu není nějaká havěť. Dělám to hlavně kvůli ...
- 13 Led 2013 17:08
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nevidím žádné okna, ikony, lištu
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 470
Re: Nevidím žádné okna, ikony, lištu
Obnovu jsem zkusil a vypadá to že to jede, takže díky za radu:)
- 12 Led 2013 16:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Nevidím žádné okna, ikony, lištu
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 470
Nevidím žádné okna, ikony, lištu
Zdravím, mám takový problém se svým počítačem. Dnes když jsem ho zapnul tak se mi to zobrazení "vítejte" zobrazila lišta a ikony asi na 3 vteřiny a pak vše zmizelo. Správce úloh funguje, když jsem přes něj spustil "explorer" tak se mi vše zobrazilo ale když otevřu nějaké okno tak se nic nestane, jen ...
- 11 Pro 2012 21:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
Ok děkuji, zejtra by se měly jít koupit windows 7.
- 11 Pro 2012 21:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
Ano, tak se znovu omlouvám a teď za otravování. Jelikož jsem se dozvěděl, že budou přecházet z windows XP na windows 7 a bude se formátovat celej disk, tak se na tohle odstraňování můžem vykašlat. Jen jestli by jste mi mohl poradit ohledně free antiviru, jakej použít atd.
A jen ze zajimavosti co ...
A jen ze zajimavosti co ...
- 11 Pro 2012 20:27
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
Omlovám se ... už du na ten Rkill a CF
- 11 Pro 2012 20:18
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
Když jsem spustil ten rougekiller tak se mi nic na plochu neuložilo.
e: Omlouvám se ale překlik jsem se v odkazu když jsem hledal předtím návod jak to odstranit
e: Omlouvám se ale překlik jsem se v odkazu když jsem hledal předtím návod jak to odstranit
- 11 Pro 2012 20:10
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
# AdwCleaner v2.002 - Logfile created 12/11/2012 at 19:55:01
# Updated 16/09/2012 by Xplode
# Operating system : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# User : Hrabětová - HRAB-1DED33216C
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Documents and Settings\Hrabětová\Dokumenty\Downloads\adwcleaner ...
# Updated 16/09/2012 by Xplode
# Operating system : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# User : Hrabětová - HRAB-1DED33216C
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Documents and Settings\Hrabětová\Dokumenty\Downloads\adwcleaner ...
- 11 Pro 2012 19:49
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
info.txt logfile of random's system information tool 1.09 2012-12-11 19:42:06
======Uninstall list======
-->C:\Program Files\Nero\Nero 7\\nero\uninstall\UNNERO.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroBackItUp.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroMediaHome.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroShowTime.exe ...
======Uninstall list======
-->C:\Program Files\Nero\Nero 7\\nero\uninstall\UNNERO.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroBackItUp.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroMediaHome.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroShowTime.exe ...
- 11 Pro 2012 19:45
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
ADWCleaner:
# AdwCleaner v2.002 - Logfile created 12/11/2012 at 19:44:57
# Updated 16/09/2012 by Xplode
# Operating system : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# User : Hrabětová - HRAB-1DED33216C
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Documents and Settings\Hrabětová\Dokumenty ...
# AdwCleaner v2.002 - Logfile created 12/11/2012 at 19:44:57
# Updated 16/09/2012 by Xplode
# Operating system : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# User : Hrabětová - HRAB-1DED33216C
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Documents and Settings\Hrabětová\Dokumenty ...
- 11 Pro 2012 19:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Re: Problém s SweetiM
RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Hrabětová at 2012-12-11 19:41:29
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 148 GB (62%) free of 238 GB
Total RAM: 1023 MB (26% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Hrabětová at 2012-12-11 19:41:29
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 148 GB (62%) free of 238 GB
Total RAM: 1023 MB (26% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
- 11 Pro 2012 19:35
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Problém s SweetiM
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2071
Problém s SweetiM
Ahoj, sestřenka něco stáhla a ukázalo se že v tom byl tento sajrajt a teď jí to neskutečně spomaluje prohlížeč. Mohl by mi někdo prosím poradit jak to efektivně odstranit. Díky 
Přispějete na provoz fóra?