Nalezeno 15 výsledků hledání

od martes753
01 Bře 2015 18:47
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o kontrolu
Odpovědi: 1
Zobrazení: 441

Prosím o kontrolu

Zdravím, našel jsem v ségry PC program jménem All in one - keyloger, odinstaloval jsem to, ale byl bych radši kdyby se někdo zkušený na to podíval. Děkuji

Přidávám log z RSIT:

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Dana at 2015-03-01 18:41:38
Microsoft ...
od martes753
27 Bře 2013 15:54
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Kontrola
Odpovědi: 5
Zobrazení: 853

Re: Kontrola

# AdwCleaner v2.115 - Log vytvooen 27/03/2013 v 15:48:47
# Aktualizováno 17/03/2013 Xplode
# Operaení systém : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Uživatel : Šimonovi - SIMONOVI
# Spuštin systém : Normální
# Spuštino z : C:\Documents and Settings\Šimonovi\Dokumenty\Downloads\adwcleaner ...
od martes753
27 Bře 2013 12:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Kontrola
Odpovědi: 5
Zobrazení: 853

Re: Kontrola

AdwCleaner:
# AdwCleaner v2.115 - Log vytvooen 27/03/2013 v 10:50:02
# Aktualizováno 17/03/2013 Xplode
# Operaení systém : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# Uživatel : Šimonovi - SIMONOVI
# Spuštin systém : Normální
# Spuštino z : C:\Documents and Settings\Šimonovi\Dokumenty\Downloads ...
od martes753
27 Bře 2013 10:00
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Kontrola
Odpovědi: 5
Zobrazení: 853

Kontrola

Zdravím, chtěl bych poprosit jesli by jste mi nemohli pomoci s vyhledáním havěti v PC. Sestra si tu předevčírem stahovala nějaké hry a docela mám strach co všechno stáhla, tak jsem chtěl poprosit jestli by jste se mi nekoukli na logy a zkontrolovali jestli tu není nějaká havěť. Dělám to hlavně kvůli ...
od martes753
13 Led 2013 17:08
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nevidím žádné okna, ikony, lištu
Odpovědi: 3
Zobrazení: 470

Re: Nevidím žádné okna, ikony, lištu

Obnovu jsem zkusil a vypadá to že to jede, takže díky za radu:)
od martes753
12 Led 2013 16:37
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Nevidím žádné okna, ikony, lištu
Odpovědi: 3
Zobrazení: 470

Nevidím žádné okna, ikony, lištu

Zdravím, mám takový problém se svým počítačem. Dnes když jsem ho zapnul tak se mi to zobrazení "vítejte" zobrazila lišta a ikony asi na 3 vteřiny a pak vše zmizelo. Správce úloh funguje, když jsem přes něj spustil "explorer" tak se mi vše zobrazilo ale když otevřu nějaké okno tak se nic nestane, jen ...
od martes753
11 Pro 2012 21:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

Ok děkuji, zejtra by se měly jít koupit windows 7.
od martes753
11 Pro 2012 21:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

Ano, tak se znovu omlouvám a teď za otravování. Jelikož jsem se dozvěděl, že budou přecházet z windows XP na windows 7 a bude se formátovat celej disk, tak se na tohle odstraňování můžem vykašlat. Jen jestli by jste mi mohl poradit ohledně free antiviru, jakej použít atd.

A jen ze zajimavosti co ...
od martes753
11 Pro 2012 20:27
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

Omlovám se ... už du na ten Rkill a CF
od martes753
11 Pro 2012 20:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

Když jsem spustil ten rougekiller tak se mi nic na plochu neuložilo.

e: Omlouvám se ale překlik jsem se v odkazu když jsem hledal předtím návod jak to odstranit
od martes753
11 Pro 2012 20:10
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

# AdwCleaner v2.002 - Logfile created 12/11/2012 at 19:55:01
# Updated 16/09/2012 by Xplode
# Operating system : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# User : Hrabětová - HRAB-1DED33216C
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Documents and Settings\Hrabětová\Dokumenty\Downloads\adwcleaner ...
od martes753
11 Pro 2012 19:49
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

info.txt logfile of random's system information tool 1.09 2012-12-11 19:42:06

======Uninstall list======

-->C:\Program Files\Nero\Nero 7\\nero\uninstall\UNNERO.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroBackItUp.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroMediaHome.exe /UNINSTALL
-->C:\WINDOWS\UNNeroShowTime.exe ...
od martes753
11 Pro 2012 19:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

ADWCleaner:

# AdwCleaner v2.002 - Logfile created 12/11/2012 at 19:44:57
# Updated 16/09/2012 by Xplode
# Operating system : Microsoft Windows XP Service Pack 3 (32 bits)
# User : Hrabětová - HRAB-1DED33216C
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Documents and Settings\Hrabětová\Dokumenty ...
od martes753
11 Pro 2012 19:43
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Re: Problém s SweetiM

RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Hrabětová at 2012-12-11 19:41:29
Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 3
System drive C: has 148 GB (62%) free of 238 GB
Total RAM: 1023 MB (26% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
od martes753
11 Pro 2012 19:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Problém s SweetiM
Odpovědi: 16
Zobrazení: 2071

Problém s SweetiM

Ahoj, sestřenka něco stáhla a ukázalo se že v tom byl tento sajrajt a teď jí to neskutečně spomaluje prohlížeč. Mohl by mi někdo prosím poradit jak to efektivně odstranit. Díky :)