ok, použil jsem jej hned na začátku odvirování na odstranění případných zavirovaných dočasných souborů a i registrů, řeknu ať si jej ještě znovu spustí.
Díky!
Nalezeno 57 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 20 Lis 2014 08:48
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
- 20 Lis 2014 00:57
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
všiml jsem si v nainstalovaných programech (programech pro odinstalaci) že je tam Firefox 2x v různých verzích, ale ten co se spustí je aktuální verze. Takže to bude nejspíš chyba v seznamu programů.
- 19 Lis 2014 15:43
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
dal jsem opět smazat co AdwCleaner našel a NTB již předal majitelce. Děkuji moc za pomoc, pokud by se jí ještě něco objevilo, tak jsem ji doporučil změnu antiviru a občasné proskenování celého ntb různými antiviry, případně se pro kontrolu zkusit obrátit na Vás.
Pěkný den.
Pěkný den.
- 19 Lis 2014 15:30
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
kromě toho že AdwCleaner zase neco našel, tak NTB naběhne, více asi pozná majitel ažv s ním bude pracovat sám.
# AdwCleaner v4.101 - Report created 19/11/2014 at 15:28:00
# Updated 09/11/2014 by Xplode
# Database : 2014-11-16.1 [Live]
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 ...
# AdwCleaner v4.101 - Report created 19/11/2014 at 15:28:00
# Updated 09/11/2014 by Xplode
# Database : 2014-11-16.1 [Live]
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 ...
- 19 Lis 2014 15:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Junkware Removal Tool (JRT) by Thisisu
Version: 6.3.9 (11.15.2014:2)
OS: Windows 7 Home Premium x64
Ran by Milan on st 19.11.2014 at 14:55:18,00
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~ Services ...
Junkware Removal Tool (JRT) by Thisisu
Version: 6.3.9 (11.15.2014:2)
OS: Windows 7 Home Premium x64
Ran by Milan on st 19.11.2014 at 14:55:18,00
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~ Services ...
- 19 Lis 2014 14:38
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
nechal jsem smazat, celý NTB projel aktualizovaným MSE (když už tam byl než se nainstaluje něco jiného), který nenašel nic, jen v složce TDSSKiller_Quarantine ten odchycený rootkit.
Znovu jsem spustil AdwCleaner a ten pořád opakovaně nachází problémy, zdá se že se to odněkud natahuje. NTB je stále ...
Znovu jsem spustil AdwCleaner a ten pořád opakovaně nachází problémy, zdá se že se to odněkud natahuje. NTB je stále ...
- 19 Lis 2014 09:37
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
mezitím jsem ještě spustil AdwCleaner, který toho zas našel spoustu. Až doběhne MS Security Essentials můžu toto odstranit:
# AdwCleaner v4.101 - Report created 19/11/2014 at 09:33:06
# Updated 09/11/2014 by Xplode
# Database : 2014-11-16.1 [Live]
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service ...
# AdwCleaner v4.101 - Report created 19/11/2014 at 09:33:06
# Updated 09/11/2014 by Xplode
# Database : 2014-11-16.1 [Live]
# Operating System : Windows 7 Home Premium Service ...
- 19 Lis 2014 09:31
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
nálezy MBAM odstraněny.
Zkusím NTB nechat prohledat ještě i aktualizovaným MSSE a pak bych zřejmě dal Vámi doporučovaný AVAST Free.
Zkusím NTB nechat prohledat ještě i aktualizovaným MSSE a pak bych zřejmě dal Vámi doporučovaný AVAST Free.
- 19 Lis 2014 09:19
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
ještě jsem zapomněl napsat, že pomocí TDSSKilleru jsem odstranil rootkit "rootkit.boot.cidox.b".
Nyní proběhl automatický scan MBAM, zatím jsem nic neodstraňoval, zde je log:
Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org
Datum skenování: 19.11.2014
Čas skenování: 8:34:15
Protokol: mbam_20141119 ...
Nyní proběhl automatický scan MBAM, zatím jsem nic neodstraňoval, zde je log:
Malwarebytes Anti-Malware
www.malwarebytes.org
Datum skenování: 19.11.2014
Čas skenování: 8:34:15
Protokol: mbam_20141119 ...
- 19 Lis 2014 09:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
Re: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Milan at 2014-11-19 08:41:59
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 340 GB (49%) free of 692 GB
Total RAM: 3980 MB (31% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 8:42 ...
Run by Milan at 2014-11-19 08:41:59
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 340 GB (49%) free of 692 GB
Total RAM: 3980 MB (31% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 8:42 ...
- 19 Lis 2014 09:03
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 2643
otevřena příloha FEDEX a zavirovaný NTB
Dobrý den,
požádala mne o pomoc kolegyně, bohužel otevřela přílohu v mailu od FEDEXu, rád bych poprosil o pomoc s odvirováním.
NTB se choval tak, že naběhl do černé obrazovky s myší a čel spustit jen správce úloh.
- Jako první jsem v nouzovém režimu (kam naběhl NTB bez problému) spustil AdwCleaner ...
požádala mne o pomoc kolegyně, bohužel otevřela přílohu v mailu od FEDEXu, rád bych poprosil o pomoc s odvirováním.
NTB se choval tak, že naběhl do černé obrazovky s myší a čel spustit jen správce úloh.
- Jako první jsem v nouzovém režimu (kam naběhl NTB bez problému) spustil AdwCleaner ...
- 16 Dub 2014 19:12
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / properties
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2092
Re: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / propert
Ale já Vám rozhodně nic nevyčítám, vím že to děláte ve volném čase, jsem vděčný i za ostatní, kterým pomáhate. Já prostě už jen neměl jinou možnost než přeinstalovat.
Dál Vám držím palce.
Dál Vám držím palce.
- 16 Dub 2014 09:13
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / properties
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2092
Re: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / propert
Dobrý den,
možná jsem se špatně vyjádřil. Protože jsem celé pondělí až do odpoledně čekal na odpověď, která nepřišla, tak jsem byl nucen PC přeinstalovat. Tedy nyní už je plně funkční - přeinstalované. Log z AdwCleneru, který jsem vložil byl úplně první pokus o zjištění problémů s tímto PC a o ...
možná jsem se špatně vyjádřil. Protože jsem celé pondělí až do odpoledně čekal na odpověď, která nepřišla, tak jsem byl nucen PC přeinstalovat. Tedy nyní už je plně funkční - přeinstalované. Log z AdwCleneru, který jsem vložil byl úplně první pokus o zjištění problémů s tímto PC a o ...
- 15 Dub 2014 13:07
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / properties
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2092
Re: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / propert
Dobrý den,
omlouvám se, ale jak jsem psal výše -
spouštěl jsem to, protože jsem do odpoledne neměl žádnou další odpověď, PC bylo nefunkční a už bylo třeba jej zprovoznit, takže jsem jej prostě přeinstaloval.
AdwCleaner jsem spouštěl jako první. Dal jsem vše odstranit - viz log zde:
# AdwCleaner ...
omlouvám se, ale jak jsem psal výše -
spouštěl jsem to, protože jsem do odpoledne neměl žádnou další odpověď, PC bylo nefunkční a už bylo třeba jej zprovoznit, takže jsem jej prostě přeinstaloval.
AdwCleaner jsem spouštěl jako první. Dal jsem vše odstranit - viz log zde:
# AdwCleaner ...
- 14 Dub 2014 16:04
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / properties
- Odpovědi: 16
- Zobrazení: 2092
Re: nepristupna nastaveni, user accounts, Computer / propert
a ještě ComboFix:
ComboFix 14-04-12.01 - user 14.04.2014 14:23:37.1.8 - x64
Microsoft Windows 7 Professional 6.1.7601.1.1250.420.1033.18.16345.14534 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\user\Desktop\ComboFix.exe
AV: ESET Smart Security 7.0 *Disabled/Updated* {19259FAE-8396-A113-46DB-15B0E7DFA289}
FW ...
ComboFix 14-04-12.01 - user 14.04.2014 14:23:37.1.8 - x64
Microsoft Windows 7 Professional 6.1.7601.1.1250.420.1033.18.16345.14534 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users\user\Desktop\ComboFix.exe
AV: ESET Smart Security 7.0 *Disabled/Updated* {19259FAE-8396-A113-46DB-15B0E7DFA289}
FW ...
Přispějete na provoz fóra?