Nalezeno 14 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 12 Pro 2012 11:26
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
Já si z vás ale nic nedělám, přeci jen mi to bylo trochu blbé, to tam nechat. To snad každému, ne ? A to, že jsem k tomu napsala smajlíka, který tomu dodával nejspíš srandu, pro mě znamenal asi jen, že se cítím trapně, tak že promiňte.
- 12 Pro 2012 11:22
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
Na takové věci nejsem, nezprovoznilo mi to nic, tak že mi to tam je k ničemu 
- 12 Pro 2012 11:21
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
Ano, jen toto, už pracuji na odstranění. :D
< *crack* /s >
[2005.07.07 20:22:11 | 000,000,100 | ---- | M] () -- \Program Files (x86)\Counter-Strike Source\cstrike\materials\concrete\prodwllecracked.vmt
[2005.07.07 20:22:12 | 000,174,968 | ---- | M] () -- \Program Files (x86)\Counter-Strike ...
< *crack* /s >
[2005.07.07 20:22:11 | 000,000,100 | ---- | M] () -- \Program Files (x86)\Counter-Strike Source\cstrike\materials\concrete\prodwllecracked.vmt
[2005.07.07 20:22:12 | 000,174,968 | ---- | M] () -- \Program Files (x86)\Counter-Strike ...
- 12 Pro 2012 11:17
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
Btw. udělalo mi to nějaké "neviditelné" složky skoro. Co to je ? Jak se toho zbavit ? 
- 12 Pro 2012 10:24
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
< >
< %PROGRAMFILES%\Mozilla Firefox\firefox.exe /md5 >
< %PROGRAMFILES%\Internet Explorer\iexplore.exe /md5 >
[2012.10.08 09:37:24 | 000,748,704 | ---- | M] (Microsoft Corporation) MD5=270A1342BD5AF95CA25A586B4C2F1522 -- C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe ...
< %PROGRAMFILES%\Mozilla Firefox\firefox.exe /md5 >
< %PROGRAMFILES%\Internet Explorer\iexplore.exe /md5 >
[2012.10.08 09:37:24 | 000,748,704 | ---- | M] (Microsoft Corporation) MD5=270A1342BD5AF95CA25A586B4C2F1522 -- C:\Program Files (x86)\Internet Explorer\iexplore.exe ...
- 12 Pro 2012 10:23
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
OTL logfile created on: 12.12.2012 9:20:07 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Nicol\Downloads
64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\Nicol\Downloads
64bit- Home Premium Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 9.0.8112.16421)
Locale: 00000405 | Country: Česká republika ...
- 11 Pro 2012 22:56
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
# AdwCleaner v2.100 - Logfile created 12/11/2012 at 22:53:20
# Updated 09/12/2012 by Xplode
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# User : Nicol - NICOL-PC
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Users\Nicol\Downloads\adwcleaner.exe
# Option [Delete]
***** [Services ...
# Updated 09/12/2012 by Xplode
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# User : Nicol - NICOL-PC
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Users\Nicol\Downloads\adwcleaner.exe
# Option [Delete]
***** [Services ...
- 11 Pro 2012 22:38
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
# AdwCleaner v2.100 - Logfile created 12/11/2012 at 22:37:42
# Updated 09/12/2012 by Xplode
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# User : Nicol - NICOL-PC
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Users\Nicol\Downloads\adwcleaner (1).exe
# Option [Search ...
# Updated 09/12/2012 by Xplode
# Operating system : Windows 7 Home Premium Service Pack 1 (64 bits)
# User : Nicol - NICOL-PC
# Boot Mode : Normal
# Running from : C:\Users\Nicol\Downloads\adwcleaner (1).exe
# Option [Search ...
- 11 Pro 2012 20:50
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
To jsem nedomyslela, momentík, opravím to a dám to na mediafire.
- 11 Pro 2012 20:45
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Nicol at 2012-12-11 20:30:02
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 382 GB (57%) free of 670 GB
Total RAM: 8136 MB (77% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:30 ...
Run by Nicol at 2012-12-11 20:30:02
Microsoft Windows 7 Home Premium Service Pack 1
System drive C: has 382 GB (57%) free of 670 GB
Total RAM: 8136 MB (77% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 20:30 ...
- 11 Pro 2012 19:27
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
Tak ntb se seká, to je jasný, nic nejede bezchybně, ale u tohoto mě to dosti štve a nevím, co s tím mám dělat. Chyba bude u mě v pc, to je jasné, jelikož to není možný, tak to fakt jet 100% nemá

- 11 Pro 2012 18:44
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Re: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
To nevím jistě. Nic jiného jsem moc nehrála. 
- 11 Pro 2012 18:24
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
- Odpovědi: 22
- Zobrazení: 4761
Strašné sekání GW2 aneb otřesné FPS
Zdravím,
omlouvám se, že tu ruším, ale psala jsem i na pc.poradna.net, avšak zatím nenalézám žádné možné odpovědi. Mám problém s hrou, jejíž název je Guild Wars 2. Mám počítač lenovo G770, konkrétně : http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g770-hnedy-d240290.htm s grafickou kartou AMD Radeon 6650M. FPS ...
omlouvám se, že tu ruším, ale psala jsem i na pc.poradna.net, avšak zatím nenalézám žádné možné odpovědi. Mám problém s hrou, jejíž název je Guild Wars 2. Mám počítač lenovo G770, konkrétně : http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g770-hnedy-d240290.htm s grafickou kartou AMD Radeon 6650M. FPS ...
- 10 Pro 2012 21:19
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Prosím o radu s ovladači na grafickou kartu
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 2821
Re: Prosím o radu s ovladači na grafickou kartu
Nějaké novinky v tomto tématu ? Mám absolutně identický problém a nenalézám ne něj odpovědi. Dost mě to štve
Přispějete na provoz fóra?