Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 07 Lis 2012 02:08
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Seka se mi PC
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 681
Seka se mi PC
Dobry den seka se mi pc skousel sem snad vse ale hry mi jedou v poradku bez seku ale jak-mile pisu nebo se divam na film,nebo spoustim nejaky soubory.. tak se tady pridavam logy..Po reinstalu Windows to jede cca 2tydny v klidu ale stova zacnu zatezovat disk tim ze stahuji ve velkym :D (torrenty ...
Přispějete na provoz fóra?