Nalezeno 8 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10 Ún 2013 19:02
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modrá smrt při startu hry
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1588
Re: modrá smrt při startu hry
Tuším, že to dělá jen při té hře. (nejsem majtelem notebooku, jen jsem se snažil zjistit problém)
- 10 Ún 2013 17:00
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modrá smrt při startu hry
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1588
modrá smrt při startu hry
Zdravím,
nevíte pls co způsobuje bsod.
Naskočí při spuštění hry Drakesang Online
link: http://www.uloz.to/xWNkVum/mini020713-01-rar
nevíte pls co způsobuje bsod.
Naskočí při spuštění hry Drakesang Online
link: http://www.uloz.to/xWNkVum/mini020713-01-rar
- 03 Ún 2013 15:50
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modrá smrt
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1776
Re: modrá smrt
Cisco jsem zkusil odinstalovat, uvidíme jak to pojede. Ostatní ovladače jsou aktualizované.
Děkuji za radu.
Děkuji za radu.
- 03 Ún 2013 01:24
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: modrá smrt
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 1776
modrá smrt
Zdravím,
dnes mi už asi třikrát padl PC kvůli BSOD. Celkově je PC ani né rok starý. Vždy se to stalo když něco stahuju. Nevím zda to je náhoda nebo ne. Ovladače jsem aktualizoval ale nepomohlo to.
Tady je dump soubor..
https://mega.co.nz/#!3Qs0CAyQ!GqDXo27Ca4_FNcDgKRM3dhlbgMBN52Ps5GPMSXO5Cj8 ...
dnes mi už asi třikrát padl PC kvůli BSOD. Celkově je PC ani né rok starý. Vždy se to stalo když něco stahuju. Nevím zda to je náhoda nebo ne. Ovladače jsem aktualizoval ale nepomohlo to.
Tady je dump soubor..
https://mega.co.nz/#!3Qs0CAyQ!GqDXo27Ca4_FNcDgKRM3dhlbgMBN52Ps5GPMSXO5Cj8 ...
- 09 Lis 2012 10:56
- Fórum: Modrá smrt - BSOD
- Téma: BSOD rezim spanku, pomalej system
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 1248
BSOD rezim spanku, pomalej system
Zdravím,
mám problém s notebookem. Je najednou strašně pomalej až se někdy sekne. Když se uspí do režimu spánku tak při probuzení nastane BSOD. Nouzovy rezim jede dobre.
Přikládám dump soubor.
Tady
Děkuji za jakékoli rady.
EDIT: tak jsem odstranil spousty ovladačů a přeinstaloval je a vypadá to ...
mám problém s notebookem. Je najednou strašně pomalej až se někdy sekne. Když se uspí do režimu spánku tak při probuzení nastane BSOD. Nouzovy rezim jede dobre.
Přikládám dump soubor.
Tady
Děkuji za jakékoli rady.
EDIT: tak jsem odstranil spousty ovladačů a přeinstaloval je a vypadá to ...
- 06 Lis 2012 14:47
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Umirajicí disk?
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 3132
Re: Umirajicí disk?
Ok, děkuji za pomoc. Dnes si zakoupim nový disk.
Ten starý je zralej do koše, nebo může ještě nějak posloužit v takovém stavu?
Ten starý je zralej do koše, nebo může ještě nějak posloužit v takovém stavu?
- 05 Lis 2012 21:52
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Umirajicí disk?
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 3132
Re: Umirajicí disk?
Tak HDtune našel asi 17 zničených sektorů.
Takže to je ready na tu výměnu. Pokus o formátovaní je asi zbytečný už. (dělal jsme vždy když jsme přeinstalovával)
Takže to je ready na tu výměnu. Pokus o formátovaní je asi zbytečný už. (dělal jsme vždy když jsme přeinstalovával)
- 05 Lis 2012 17:37
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Umirajicí disk?
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 3132
Umirajicí disk?
Zdravím,
poslední dobou mám problém se svým notebookem (acer timelinex 3820t).
Chvíli běží normal, pak se najednou zaseká a pak třeba zase běží. Tyto stavy se střídají relativně rychle. První podezdření bylo že mám v PC nějakou havět, chvíli jsme se něco snažit odstranit ale pochvílí jsme usoudil ...
poslední dobou mám problém se svým notebookem (acer timelinex 3820t).
Chvíli běží normal, pak se najednou zaseká a pak třeba zase běží. Tyto stavy se střídají relativně rychle. První podezdření bylo že mám v PC nějakou havět, chvíli jsme se něco snažit odstranit ale pochvílí jsme usoudil ...
Přispějete na provoz fóra?