Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 29 Říj 2012 22:59
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Projekt OCHRANA > odpověd
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1451
Projekt OCHRANA > odpověd
Nevim jestly jste si myslely ze mam černe umysly, ale všechny uživatele jsem kontaktoval a řekl jim jak jse viru zbavit.Jen jsem se chtěl zeptat proč bylo témá uzavřene když jsem neuploadoval vir nezminil jsem ani jeho nazev, prostě vubec nic co by napovědělo o jaky program se jednalo?Neporušil jsem ...
Přispějete na provoz fóra?