Nalezeno 21 výsledků hledání

od david72cz
20 Ún 2016 13:30
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připojení
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1224

Re: Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připoje

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Owner at 2016-02-20 13:28:19
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 79 GB (8%) free of 954 GB
Total RAM: 3070 MB (53% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 13 ...
od david72cz
20 Ún 2016 08:31
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připojení
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1224

Re: Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připoje

Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by Owner at 2016-02-20 08:29:06
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 81 GB (8%) free of 954 GB
Total RAM: 3070 MB (68% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 8 ...
od david72cz
19 Ún 2016 21:32
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připojení
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1224

Re: Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připoje

# AdwCleaner v5.035 - Logfile created 19/02/2016 at 21:25:47
# Updated 18/02/2016 by Xplode
# Database : 2016-02-18.5 [Server]
# Operating system : Windows Vista (TM) Home Premium Service Pack 2 (x86)
# Username : Owner - OWNER-PC
# Running from : C:\Users\Owner\Desktop\adwcleaner_5.035.exe
# Option ...
od david72cz
19 Ún 2016 19:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připojení
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1224

Prosím o kontrolu-Firefox padá, nároky na paměť, připojení

Dobrý den, prosím o kontrolu logu. Poslední dobou se opakují problémy při spuštětní Firefoxu - po spuštění se někdy nenačte obsah zadaného webu s tím, že není dostupný, připopojení k síti je přitom v pořádku. Požadovaná stránka se načte až po opakovaném restartu Firefoxu. Prohlížeč také často padá ...
od david72cz
14 Bře 2015 18:38
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití paměti
Odpovědi: 9
Zobrazení: 936

Re: Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití pamět

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Owner at 2015-03-14 18:36:31
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 181 GB (19%) free of 954 GB
Total RAM: 3070 MB (64% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
od david72cz
14 Bře 2015 13:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití paměti
Odpovědi: 9
Zobrazení: 936

Re: Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití pamět

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Owner at 2015-03-14 13:57:12
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 177 GB (19%) free of 954 GB
Total RAM: 3070 MB (61% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
od david72cz
14 Bře 2015 12:41
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití paměti
Odpovědi: 9
Zobrazení: 936

Re: Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití pamět

# AdwCleaner v4.112 - Logfile created 14/03/2015 at 12:36:07
# Updated 09/03/2015 by Xplode
# Database : 2015-03-05.1 [Local]
# Operating system : Windows Vista (TM) Home Premium Service Pack 2 (x86)
# Username : Owner - OWNER-PC
# Running from : C:\Users\Owner\Desktop\adwcleaner_4.112.exe
# Option ...
od david72cz
14 Bře 2015 11:16
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití paměti
Odpovědi: 9
Zobrazení: 936

Prosím o kontrolu logu - pomalé PC, vysoké využití paměti

Dobrý den,
i bez spuštěných aplikací je využití paměti na cca až 40%, po spuštění dalšího software se PC dále znatelně zpomaluje. Děkuji.

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Owner at 2015-03-14 11:14:02
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service ...
od david72cz
28 Črc 2012 16:45
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.ini
Odpovědi: 21
Zobrazení: 2438

Re: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.

RSIT

Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by Owner at 2012-07-28 17:43:50
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium Service Pack 2
System drive C: has 133 GB (14%) free of 954 GB
Total RAM: 3070 MB (61% free)

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan ...
od david72cz
28 Črc 2012 16:10
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.ini
Odpovědi: 21
Zobrazení: 2438

Re: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.

OK, byl jsem nějak rychlej, tady je log z OTM

All processes killed
========== SERVICES/DRIVERS ==========
Error: No service named ICQ Service was found to stop!
Service\Driver key ICQ Service not found.
========== REGISTRY ==========
Registry value HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows ...
od david72cz
28 Črc 2012 14:55
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.ini
Odpovědi: 21
Zobrazení: 2438

Re: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.

OK, restartováno, odkaz na neexistující soubor mspvou.exe ve win.ini se již při restartu neobjevil neobjevil, níže log z ComboFix

ComboFix 12-07-27.03 - Owner 28.07.2012 15:05:40.1.4 - x86
Microsoft® Windows Vista™ Home Premium 6.0.6002.2.1250.420.1029.18.3070.1797 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\users ...
od david72cz
28 Črc 2012 14:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.ini
Odpovědi: 21
Zobrazení: 2438

Re: kontrola logu - odkaz na neexistující mspvou.exe ve win.

Mám problém, při otevírání souboru ComboFix.txt se zobrazí "Pokus o neplatnou operaci na klíč registru, který je označen pro odstranění"

Stejný tex se zobrazí i např. při běžném spuštění Firefoxu, spustit jako správce nicméně Firefox jde...