Ahoj nevěděl jsem kam to dát tak jsem to hodil sem :)
Už nějakou dobu mam takový problém že mi nejde u her multiplayer kromě hamachi ,přes hamachi to vše jde v pohodě ale ted jsem si chtěl nainstalovat Steam-nainstaloval a chtěl spustit jenomže mi to začalo psát že nejsem připojený k internetu ...
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 21 Črc 2012 23:33
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Steam atd.
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 689
Přispějete na provoz fóra?