Nalezeny 3 výsledky hledání

od sovi
05 Črv 2012 18:30
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém při hraní her
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1593

Re: Problém při hraní her

Tak jsem změřil teplotu při hraní (které moc dlouho nevydrželo, skrz sekání a vypadnutí obrazu) a teploty zůstaly v celku stejný. V bedně moc prachu nebylo nejvíc u větráku, ale ten jsem očistil, tak už nevím, kde může bejt problém.
od sovi
05 Črv 2012 17:54
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém při hraní her
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1593

Re: Problém při hraní her

Tak jak na sviňu jsem si příspěvek o nepoužívání vysavače přečetl až po očištění vysavačem, ale naštěstí vše klape jak má.... "střeva" jsem čistil naposledy cca před půl rokem a teda dneska.
A teploty jsou:
CPU -48 °C
1. CPU / 1. jádro - 43 °C
1. CPU / 2. jádro - 43 °C
Aux - 40 °C
GPU dioda - 89 °C ...
od sovi
05 Črv 2012 16:26
Fórum: Všehochuť
Téma: Problém při hraní her
Odpovědi: 7
Zobrazení: 1593

Problém při hraní her

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu, z ničeho nic se mi při hraní her začne stávat, že se hra začne sekat, vypadne uplně obraz, strašně se zhorší grafika anebo hra úplně spadne. Počítač jsem projel antivirem, spybotem, defragmentoval jsem disk a nic se nezměnilo. Mám 3,0 Gb RAM a výkon 3,0 Ghz ...