Nalezeny 3 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Črv 2012 18:30
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém při hraní her
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1593
Re: Problém při hraní her
Tak jsem změřil teplotu při hraní (které moc dlouho nevydrželo, skrz sekání a vypadnutí obrazu) a teploty zůstaly v celku stejný. V bedně moc prachu nebylo nejvíc u větráku, ale ten jsem očistil, tak už nevím, kde může bejt problém.
- 05 Črv 2012 17:54
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém při hraní her
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1593
Re: Problém při hraní her
Tak jak na sviňu jsem si příspěvek o nepoužívání vysavače přečetl až po očištění vysavačem, ale naštěstí vše klape jak má.... "střeva" jsem čistil naposledy cca před půl rokem a teda dneska.
A teploty jsou:
CPU -48 °C
1. CPU / 1. jádro - 43 °C
1. CPU / 2. jádro - 43 °C
Aux - 40 °C
GPU dioda - 89 °C ...
A teploty jsou:
CPU -48 °C
1. CPU / 1. jádro - 43 °C
1. CPU / 2. jádro - 43 °C
Aux - 40 °C
GPU dioda - 89 °C ...
- 05 Črv 2012 16:26
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Problém při hraní her
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1593
Problém při hraní her
Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu, z ničeho nic se mi při hraní her začne stávat, že se hra začne sekat, vypadne uplně obraz, strašně se zhorší grafika anebo hra úplně spadne. Počítač jsem projel antivirem, spybotem, defragmentoval jsem disk a nic se nezměnilo. Mám 3,0 Gb RAM a výkon 3,0 Ghz ...
chtěl bych poprosit o radu, z ničeho nic se mi při hraní her začne stávat, že se hra začne sekat, vypadne uplně obraz, strašně se zhorší grafika anebo hra úplně spadne. Počítač jsem projel antivirem, spybotem, defragmentoval jsem disk a nic se nezměnilo. Mám 3,0 Gb RAM a výkon 3,0 Ghz ...
Přispějete na provoz fóra?