Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 Kvě 2012 19:11
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Je nějáký program na přetížení serveru??
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1545
Je nějáký program na přetížení serveru??
Mám dotaz … když je více počítačů připojeno na hromadný server jde nějákým programem tento server přetížit..
Přispějete na provoz fóra?