Nalezeno 10 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 Led 2014 13:25
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 4181
Re: přeinstalace notebooku asus L3000D
ok, moc děkuji za pomoc. Měj se hezky, ahoj
- 05 Led 2014 11:11
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 4181
Re: přeinstalace notebooku asus L3000D
ahoj,tak jsem tady :-) Přes F9 mi to nenaběhlo,udělal sem to pomocí dvd. Byl problém jen se zvukem- vyřešeno dodatečným nainstalováním nového hadrwardu. Ale dost jsme se zasekli na instalaci wifi, páč v notebooku normálně není,používá se externí. Ale nakonec se mi to povedlo. Jen si myslím, že kvůli ...
- 04 Led 2014 14:13
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 4181
Re: přeinstalace notebooku asus L3000D
Ty brdo, jsi sikula. Takze dame restart a mackat f9 jako delam doma na tom svym. To je super, moc diky. Ted jsem na ceste k nemu, pak dam vedet jak se mi to povedlo. Moc diky. M.
- 04 Led 2014 13:42
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 4181
Re: přeinstalace notebooku asus L3000D
Tak jsem mu volal, je tam recovery. Zkusil by jsi se prosim podivat na google cim by to slo? Ja to nemohu najit. Moc diky
- 04 Led 2014 12:55
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 4181
Re: přeinstalace notebooku asus L3000D
Ahoj, moc dekuji. Vim z minula,ze tam je disk rozdeleny na c a d. Podivam se jestli to na tom d je. Jen kdyby to tam bylo, tak mi prosim napis jak to spustim z toho d. Kdyz nevim jake f mam mackat pri startu.
- 03 Led 2014 22:25
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
- Odpovědi: 11
- Zobrazení: 4181
přeinstalace notebooku asus L3000D
dobrý den, potřebuji prosím poradit. Budu přeinstalovávat kamarádovi notebook asus L3000D. Kdysi ho koupil od známého z Anglie. V notebooku je jazyk angličtina. Jde mi o to, že kamarád má originál cd s windows XP. To tam dáme znovu. Ani mu nevadí, že tam není čeština. Ale jen si myslím,že by tam ...
- 08 Črc 2012 11:04
- Fórum: Všehochuť
- Téma: záloha win na disku
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 889
záloha win na disku
ahoj,prosím,dá se nějak zjistit jestli je v pc záloha win7? Na notebooku to tak máme,tam jsem přeinstalovával win vista pomocí zálohy ( mám dojem,že byla pod F9 ) .Tohle je stolní pc,origo OMG verze,dvd s win mám k tomu.Jak zjistím jestli je od výrobce udělaná záloha na disku?? Je to někde vidět ...
- 11 Dub 2012 20:45
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1326
Re: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
prosím,nikdo nevíte?
- 09 Dub 2012 11:49
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1326
Re: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
já vím,že se to přepme samo,ale já ty sluchátka tam chci nechávat pořád zastrčený a nějakým prográmkem jen přepnout nebo aktivovat sluchátka nebo reprobedny.Vím,že to jde ve správci zvuku Realtek,ale tam se mi to zdá zbytečně složitý
- 09 Dub 2012 11:20
- Fórum: Všehochuť
- Téma: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1326
přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
ahoj,prosím,potřeboval bych,jestli lze nějak jednoduše přepínat zvuk ve sluchátkách do reprobeden a naopak.Syn má sluchátka napojená do předního vstupu,používá je na poslouchání písniček a na telefonování.Reprobedny používá na hraní her.Tím,že každý den telefonuje na skype i hraje, jde mi o to,aby ...
Přispějete na provoz fóra?