Nalezeno 10 výsledků hledání

od mn.bl
05 Led 2014 13:25
Fórum: Všehochuť
Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
Odpovědi: 11
Zobrazení: 4181

Re: přeinstalace notebooku asus L3000D

ok, moc děkuji za pomoc. Měj se hezky, ahoj
od mn.bl
05 Led 2014 11:11
Fórum: Všehochuť
Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
Odpovědi: 11
Zobrazení: 4181

Re: přeinstalace notebooku asus L3000D

ahoj,tak jsem tady :-) Přes F9 mi to nenaběhlo,udělal sem to pomocí dvd. Byl problém jen se zvukem- vyřešeno dodatečným nainstalováním nového hadrwardu. Ale dost jsme se zasekli na instalaci wifi, páč v notebooku normálně není,používá se externí. Ale nakonec se mi to povedlo. Jen si myslím, že kvůli ...
od mn.bl
04 Led 2014 14:13
Fórum: Všehochuť
Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
Odpovědi: 11
Zobrazení: 4181

Re: přeinstalace notebooku asus L3000D

Ty brdo, jsi sikula. Takze dame restart a mackat f9 jako delam doma na tom svym. To je super, moc diky. Ted jsem na ceste k nemu, pak dam vedet jak se mi to povedlo. Moc diky. M.
od mn.bl
04 Led 2014 13:42
Fórum: Všehochuť
Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
Odpovědi: 11
Zobrazení: 4181

Re: přeinstalace notebooku asus L3000D

Tak jsem mu volal, je tam recovery. Zkusil by jsi se prosim podivat na google cim by to slo? Ja to nemohu najit. Moc diky
od mn.bl
04 Led 2014 12:55
Fórum: Všehochuť
Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
Odpovědi: 11
Zobrazení: 4181

Re: přeinstalace notebooku asus L3000D

Ahoj, moc dekuji. Vim z minula,ze tam je disk rozdeleny na c a d. Podivam se jestli to na tom d je. Jen kdyby to tam bylo, tak mi prosim napis jak to spustim z toho d. Kdyz nevim jake f mam mackat pri startu.
od mn.bl
03 Led 2014 22:25
Fórum: Všehochuť
Téma: přeinstalace notebooku asus L3000D
Odpovědi: 11
Zobrazení: 4181

přeinstalace notebooku asus L3000D

dobrý den, potřebuji prosím poradit. Budu přeinstalovávat kamarádovi notebook asus L3000D. Kdysi ho koupil od známého z Anglie. V notebooku je jazyk angličtina. Jde mi o to, že kamarád má originál cd s windows XP. To tam dáme znovu. Ani mu nevadí, že tam není čeština. Ale jen si myslím,že by tam ...
od mn.bl
08 Črc 2012 11:04
Fórum: Všehochuť
Téma: záloha win na disku
Odpovědi: 1
Zobrazení: 889

záloha win na disku

ahoj,prosím,dá se nějak zjistit jestli je v pc záloha win7? Na notebooku to tak máme,tam jsem přeinstalovával win vista pomocí zálohy ( mám dojem,že byla pod F9 ) .Tohle je stolní pc,origo OMG verze,dvd s win mám k tomu.Jak zjistím jestli je od výrobce udělaná záloha na disku?? Je to někde vidět ...
od mn.bl
09 Dub 2012 11:49
Fórum: Všehochuť
Téma: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1326

Re: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama

já vím,že se to přepme samo,ale já ty sluchátka tam chci nechávat pořád zastrčený a nějakým prográmkem jen přepnout nebo aktivovat sluchátka nebo reprobedny.Vím,že to jde ve správci zvuku Realtek,ale tam se mi to zdá zbytečně složitý
od mn.bl
09 Dub 2012 11:20
Fórum: Všehochuť
Téma: přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama
Odpovědi: 3
Zobrazení: 1326

přepínání zvuku mezi sluchátkama a reprobednama

ahoj,prosím,potřeboval bych,jestli lze nějak jednoduše přepínat zvuk ve sluchátkách do reprobeden a naopak.Syn má sluchátka napojená do předního vstupu,používá je na poslouchání písniček a na telefonování.Reprobedny používá na hraní her.Tím,že každý den telefonuje na skype i hraje, jde mi o to,aby ...