Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 15 Ún 2012 10:10
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3818
Re: Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?
Děkuji za odpověď.
- 14 Ún 2012 22:02
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 3818
Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?
Dobrý den, když mám nainstalovaný COMODO firewall, mám mít zapnutý i integrovaný firewall ve Windows 7? Předem díky za odpovědi.
Přispějete na provoz fóra?