Nalezen 1 výsledek hledání

od myrti
23 Lis 2011 02:05
Fórum: Všehochuť
Téma: V aplikaci Explorer.EXE došlo k problému a je třeba ji zavří
Odpovědi: 38
Zobrazení: 11066

Re: V aplikaci Explorer.EXE došlo k problému a je třeba ji z

Hello and thanks for the welcome! :)
In that case, why not create a CD? I'm sorry I have been unable to follow the topic completely.. gTranslate is not at its best here. :oops:

regards myrti