Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 19 Lis 2011 02:02
- Fórum: Všehochuť
- Téma: ZAVIROVANY DISPLEJ
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 835
ZAVIROVANY DISPLEJ
zdravim,z duvodu zavirovani a totalniho zpomaleni jsem chtel restart a nabotovat z cd chip edice a odvirovat.ale displej se rosviti jen pri loge acer.pak tma.f2.F8 bez odezvy,co vic,interni mechanika nefunkcni,nainstalovany visty ktere se spousteji jako prvni a v oddelene partition sedmicky,ktere od ...
Přispějete na provoz fóra?