Nalezen 1 výsledek hledání

od PLACEKLUBOS
19 Lis 2011 02:02
Fórum: Všehochuť
Téma: ZAVIROVANY DISPLEJ
Odpovědi: 1
Zobrazení: 832

ZAVIROVANY DISPLEJ

zdravim,z duvodu zavirovani a totalniho zpomaleni jsem chtel restart a nabotovat z cd chip edice a odvirovat.ale displej se rosviti jen pri loge acer.pak tma.f2.F8 bez odezvy,co vic,interni mechanika nefunkcni,nainstalovany visty ktere se spousteji jako prvni a v oddelene partition sedmicky,ktere od ...