Nalezeno 21 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 Lis 2011 16:26
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Nejspíš asi nějaký větší,skenuju si do něj pohledy. Co setýče ceny,tak nemám ponětí kolik stojí. Jinak Vám moc děkuju za veškerou pomoc strátu Vašeho času. Samozřejě podpořim i Vaše forum. S pozdravem Cvrček
- 23 Lis 2011 20:23
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
a nevěděl byste náhodou o nějakém? 
- 23 Lis 2011 19:43
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
- 23 Lis 2011 18:41
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
[IMG=http://img811.imageshack.us/img811/1580/testit.th.jpg][/IMG]
Uplo<a target='_blank' href='http://imageshack.us/photo/my-images/811/testit.jpg/'><img src='http://img811.imageshack.us/img811/1580/testit.th.jpg' border='0'/></a>
Uploaded with <a target='_blank' href='http://imageshack.us ...
Uplo<a target='_blank' href='http://imageshack.us/photo/my-images/811/testit.jpg/'><img src='http://img811.imageshack.us/img811/1580/testit.th.jpg' border='0'/></a>
Uploaded with <a target='_blank' href='http://imageshack.us ...
- 22 Lis 2011 22:08
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Tak instalační oprava media proběhla kompletně celá,ale bohužel nic se tim nezměnilo. Stale jsme tam kde sme byli.
- 22 Lis 2011 21:05
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
bootování jsem nastavil.Všecko probíhá podle scénáře,ale až do označení opravit. Po zmáčknutí R my tam naběhne tato věta:Ke které instalaci systému Windows se chcete přihlásit? Nevim co stim,nereáguje to na nic.
- 22 Lis 2011 19:58
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Po vložení CD a restartování PC počítač vůbec nereaguje na tlačítko Enter a ani na F8. Po celou dobu je obrazovka černá a na nic to nereaguje. CD jsem skoušel a je v pořádku.
- 22 Lis 2011 18:27
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
mam ho u sebe.
- 22 Lis 2011 16:32
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Dobrý večer,provedl jsem veškeré operace,ale výsledek je stále stejný jako na začátku. PC jede pouze v tom nouzovém programu. S pozdravem Cvrček
- 21 Lis 2011 22:56
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
ComboFix 11-11-21.01 - Administrator 21.11.2011 22:40:14.1.2 - x86 NETWORK
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.420.1029.18.1022.687 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Administrator\Dokumenty\Downloads\ComboFix.exe
AV: AVG Anti-Virus 2011 *Enabled/Updated* {17DDD097 ...
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.420.1029.18.1022.687 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Administrator\Dokumenty\Downloads\ComboFix.exe
AV: AVG Anti-Virus 2011 *Enabled/Updated* {17DDD097 ...
- 21 Lis 2011 22:08
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Vypadá to že grafická karta je v pořádku.Mám jenom základní od výrobce počítače.Nemůže ta grafická karta být slabá? Hodně do počítače skenuju obrázky. Jinak se omlouvám,ale moje znalosti s PC jsou pouze amatérské,čili moc tomu nerozumim. s pozdravem Cvrček 
- 21 Lis 2011 21:34
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
při zapnutí to normálně nabíhá,ale když by se měla ukázat normální obrazovka,tak to z černá a objeví se tam na obrazovce tabulka od monitoru kde je napsáno check signal.
- 21 Lis 2011 19:58
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Dobrý den když udělám ten první krok,tak mi to stále nejde v normálnim režimu,takže nevím zda mám pokračovat dál.
- 20 Lis 2011 13:40
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Dobrý den,na antiviru AVG netrvám.Dám na Vaše rady a doporučení.
- 19 Lis 2011 22:23
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
- Odpovědi: 36
- Zobrazení: 3352
Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim
OTL Extras logfile created on: 19.11.2011 21:58:09 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.31.0 Folder = C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Downloads
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180 ...
OTL by OldTimer - Version 3.2.31.0 Folder = C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Downloads
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180 ...
Přispějete na provoz fóra?