Nalezeno 21 výsledků hledání

od Cvrček
24 Lis 2011 16:26
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

Nejspíš asi nějaký větší,skenuju si do něj pohledy. Co setýče ceny,tak nemám ponětí kolik stojí. Jinak Vám moc děkuju za veškerou pomoc strátu Vašeho času. Samozřejě podpořim i Vaše forum. S pozdravem Cvrček
od Cvrček
23 Lis 2011 20:23
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

a nevěděl byste náhodou o nějakém? :)
od Cvrček
23 Lis 2011 18:41
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

[IMG=http://img811.imageshack.us/img811/1580/testit.th.jpg][/IMG]

Uplo<a target='_blank' href='http://imageshack.us/photo/my-images/811/testit.jpg/'><img src='http://img811.imageshack.us/img811/1580/testit.th.jpg' border='0'/></a>

Uploaded with <a target='_blank' href='http://imageshack.us ...
od Cvrček
22 Lis 2011 22:08
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

Tak instalační oprava media proběhla kompletně celá,ale bohužel nic se tim nezměnilo. Stale jsme tam kde sme byli.
od Cvrček
22 Lis 2011 21:05
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

bootování jsem nastavil.Všecko probíhá podle scénáře,ale až do označení opravit. Po zmáčknutí R my tam naběhne tato věta:Ke které instalaci systému Windows se chcete přihlásit? Nevim co stim,nereáguje to na nic.
od Cvrček
22 Lis 2011 19:58
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

Po vložení CD a restartování PC počítač vůbec nereaguje na tlačítko Enter a ani na F8. Po celou dobu je obrazovka černá a na nic to nereaguje. CD jsem skoušel a je v pořádku.
od Cvrček
22 Lis 2011 16:32
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

Dobrý večer,provedl jsem veškeré operace,ale výsledek je stále stejný jako na začátku. PC jede pouze v tom nouzovém programu. S pozdravem Cvrček
od Cvrček
21 Lis 2011 22:56
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

ComboFix 11-11-21.01 - Administrator 21.11.2011 22:40:14.1.2 - x86 NETWORK
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.2.1250.420.1029.18.1022.687 [GMT 1:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\Administrator\Dokumenty\Downloads\ComboFix.exe
AV: AVG Anti-Virus 2011 *Enabled/Updated* {17DDD097 ...
od Cvrček
21 Lis 2011 22:08
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

Vypadá to že grafická karta je v pořádku.Mám jenom základní od výrobce počítače.Nemůže ta grafická karta být slabá? Hodně do počítače skenuju obrázky. Jinak se omlouvám,ale moje znalosti s PC jsou pouze amatérské,čili moc tomu nerozumim. s pozdravem Cvrček :shock:
od Cvrček
21 Lis 2011 21:34
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

při zapnutí to normálně nabíhá,ale když by se měla ukázat normální obrazovka,tak to z černá a objeví se tam na obrazovce tabulka od monitoru kde je napsáno check signal.
od Cvrček
21 Lis 2011 19:58
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

Dobrý den když udělám ten první krok,tak mi to stále nejde v normálnim režimu,takže nevím zda mám pokračovat dál.
od Cvrček
20 Lis 2011 13:40
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

Dobrý den,na antiviru AVG netrvám.Dám na Vaše rady a doporučení.
od Cvrček
19 Lis 2011 22:23
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: kontrola logu-pouze nouzoví režim
Odpovědi: 36
Zobrazení: 3338

Re: kontrola logu-pouze nouzoví režim

OTL Extras logfile created on: 19.11.2011 21:58:09 - Run 1
OTL by OldTimer - Version 3.2.31.0 Folder = C:\Documents and Settings\Administrator\Dokumenty\Downloads
Windows XP Professional Edition Service Pack 2 (Version = 5.1.2600) - Type = NTWorkstation
Internet Explorer (Version = 6.0.2900.2180 ...