skousel jsem hned nekolik dvdVydraMan napsal:Omlouvám se kolegovi za vstup.
Banalita ale zkoušel jste jiné DVD?
Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
Re: DVD
Re: DVD
skousel jsem hned nekolik dvdPavuk29 napsal:Zase BoborVydraMan napsal:Omlouvám se kolegovi za vstup.
Banalita ale zkoušel jste jiné DVD?sa dnes nudis, co?
Dostanes tento topic na starost, ja sa idem oholit a za hodinku mam rande, tak sa potrapte![]()
Vecer sem mozno nakuknem.
Re: DVD
potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
no super.
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu? :D
A definuj pojem "spusti" :)
dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitac
A ked do nej nakuknes rucne?
otevre se mi prazne okno ...
no super.
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu? :D
A definuj pojem "spusti" :)
dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitac
A ked do nej nakuknes rucne?
otevre se mi prazne okno ...
Re: DVD
dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitacPavuk29 napsal:no super.bacilmaska napsal:potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?
A definuj pojem "spusti"
DVD
potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
Přispějete na provoz fóra?