Nalezeno 5 výsledků hledání

od bacilmaska
12 Lis 2011 16:57
Fórum: Všehochuť
Téma: DVD
Odpovědi: 18
Zobrazení: 3517

Re: DVD

VydraMan napsal:Omlouvám se kolegovi za vstup.

Banalita ale zkoušel jste jiné DVD?
skousel jsem hned nekolik dvd
od bacilmaska
12 Lis 2011 16:50
Fórum: Všehochuť
Téma: DVD
Odpovědi: 18
Zobrazení: 3517

Re: DVD

Pavuk29 napsal:
VydraMan napsal:Omlouvám se kolegovi za vstup.

Banalita ale zkoušel jste jiné DVD?
Zase Bobor :D sa dnes nudis, co?
Dostanes tento topic na starost, ja sa idem oholit a za hodinku mam rande, tak sa potrapte :)
Vecer sem mozno nakuknem.
skousel jsem hned nekolik dvd
od bacilmaska
12 Lis 2011 16:42
Fórum: Všehochuť
Téma: DVD
Odpovědi: 18
Zobrazení: 3517

Re: DVD

potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
no super.
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu? :D
A definuj pojem "spusti" :)
dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitac
A ked do nej nakuknes rucne?
otevre se mi prazne okno ...
od bacilmaska
12 Lis 2011 16:33
Fórum: Všehochuť
Téma: DVD
Odpovědi: 18
Zobrazení: 3517

Re: DVD

Pavuk29 napsal:
bacilmaska napsal:potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
no super.
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu? :D
A definuj pojem "spusti" :)
dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitac
od bacilmaska
12 Lis 2011 16:26
Fórum: Všehochuť
Téma: DVD
Odpovědi: 18
Zobrazení: 3517

DVD

potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti