Nalezeno 20 výsledků hledání

od Azachiel
18 Zář 2011 17:40
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Dobře,tak děkuju za pomoc a snahu. Já vyzkouším a kdyžtak koupím novou Grafárnu.
od Azachiel
18 Zář 2011 11:59
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Protože reinstal asi nepomůže. Nedávno cca před půl rokem mi ten PC kvůli té samé chybě už reinstaloval. Ale nepomohlo to nějak.
od Azachiel
18 Zář 2011 11:57
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Dobře,když to jinak nepůjde,tak ho reinstaluju.Mě ten PC stavěl brácha a včera sem se s ním o tom bavil a říkal žě tam je už starší Grafická karta... tak jestli to není tím.
od Azachiel
18 Zář 2011 11:03
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Tak jsem spustil opravu,vyhledávalo to problémy a pak to napsalo že Windows nemůže spustit opravu nebo tak něco... myslíte že by mohlo pomoct pročištění PC zevnitř?... Od prachu a tak? Větráčky jsem čistil nedávno,ale jenom větráčky,nic víc.
od Azachiel
18 Zář 2011 10:22
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Dobře,zkusím to.
od Azachiel
17 Zář 2011 23:10
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Tak to sem našel dobře,ale když kliknu na obnovení systému zobrazí se mi ''Nebyl nalezen žádný bod obnovy''... tak sem to ještě zkoušel podle jakýhosi návodu,ale poslední Bod obnovy je ze 17.9. v 23:53... a ten je mi asi nanic...
od Azachiel
16 Zář 2011 22:19
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

A mohu se zeptat kde přesně to najdu? (A tu chybu mi to dělalo už dřív,ale třeba jen 1x za hodinu nebo tak,ale až dnes mi to hází pomalu každým kliknutím)
od Azachiel
16 Zář 2011 21:55
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Load default settings jsem dal,ale nic se nezměnilo. Ten screen je udělanej teď,ale takhle mi to dělá už dlouho,i předtím než sem do Biosu vlezl. Pípání sem nezaznamenal,ale nic se nezměnilo. (Jak sem klikl na Load default Settings a potvrdil nic se nestalo)
od Azachiel
16 Zář 2011 21:18
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Najel sem do Biosu a dal jsem Load defaul settings,potvrdil,dal f10 a restartoval.

e: + http://imageshack.us/photo/my-images/689/11205911.jpg/ (Screen chyby ve hře) to semé dělá u programů atd.
od Azachiel
16 Zář 2011 20:40
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Dobře,každou chvíli se do toho pustím. (Děkuji za radu)
od Azachiel
16 Zář 2011 20:07
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Víte s PC nejsem tak zkušenej,mohl byste mi prosím napsat přesnější postup?...Děkuji.
od Azachiel
16 Zář 2011 19:52
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Ale tuto chybu mi to dělá už nějakou dobu a to sem neměl ještě Malwarebytes (ten sem stáhl až před pár hodinami) a to AVG co tam mám teď mám taky pár hodin. Zkoušel sem právě všechno možný,ale nic nepomohlo. Jediný co jsem zjistil,že mi cosi v ''bedně'' pípně a po pár vteřinách se to zadrhne.
od Azachiel
16 Zář 2011 19:35
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Re: Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Malwarebytes sem stáhl z internetu. Hledal sem po internetu jak bych se téhle hlouposti zbavil a někde bylo napsaný : CCleaner,Malvarebytes,Defragmentovat... tak sem vyčistil přez oboje ale ještě sem nedefragmentoval.
od Azachiel
16 Zář 2011 19:11
Fórum: Všehochuť
Téma: (Internet,icq,skype,WoW) Neodpovídá,obrazovka zešedne.
Odpovědi: 11
Zobrazení: 4127

Re: (Internet,icq,skype,WoW) Neodpovídá,obrazovka zešedne.

Tak to nepomohlo nějak :D... dal jsem Logy do ''Reseni problemu,viry''
od Azachiel
16 Zář 2011 19:06
Fórum: Řešení problémů, logy
Téma: Zamrzání PC ''Neodpovídá''
Odpovědi: 28
Zobrazení: 7848

Zamrzání PC ''Neodpovídá''

Dobrý den,
nedávno se mi v počítači vyskytl problém.Kdžy jsem třeba na Internetu,otevřu okna,mám zaplý ICQ,ale hlavně,když zapnu World of Warcraft,normálně na Internetu ani tak ne,tak se mi hra,Internet a všechno s tím společný zadrhne,napíše mi to za názvem ''Neodpovídá'' a když kliknu na program ...