Dobrý den,
děkuji za radu, ale nějak se mi to nedaří. Udělala jsem si ten obraz podle návodů online v programu Win Iso, udělalo mi to nějaký obraz ve velikosti 592 MB a ten jsem se pokusila vypálit nejprve pomocí Infra Recorderu a poté když se CD nezdálo být bootovací jsem udělala nové pomocí Iso ...
Nalezeno 9 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 25 Lis 2014 23:51
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Jak udělat z obyč. CD bootovací
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1431
- 19 Lis 2014 00:23
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: Jak udělat z obyč. CD bootovací
- Odpovědi: 3
- Zobrazení: 1431
Jak udělat z obyč. CD bootovací
Dobrý den, prosím o radu jak udělat z normálního cd bootovací cd. Mám licenci windows XP, ale přišla jsem o cdčko, teď jsem jedno dostala od známého, kdyby bylo třeba v budoucnu reinstalovat, ale sdělil mi, že cd sice obsahuje systém XP, ale že není bootovací, že jej musím změnit. Nemám potuchy jak ...
- 19 Lis 2014 00:15
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Padání pluginů, sekání prohlížečů
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1363
Re: Padání pluginů, sekání prohlížečů
Děkuji.
RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by hp at 2014-11-19 00:12:23
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 47 GB (61%) free of 76 GB
Total RAM: 502 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4 ...
RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.10 (written by random/random)
Run by hp at 2014-11-19 00:12:23
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 47 GB (61%) free of 76 GB
Total RAM: 502 MB (55% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4 ...
- 18 Lis 2014 00:01
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Padání pluginů, sekání prohlížečů
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1363
Re: Padání pluginů, sekání prohlížečů
Mám licenci nebojte :) Pro dokázání pravdomluvnosti Vám klidně pošlu číslo na soukromý email, pokud budete chtít. Problém je ten, že jsem si před 9 lety zakoupila notebook se systémem XP, který jsem ale neobdržela na CD, pouze se nainstaloval s prvním spuštěním PC. Zálohovací cd-čko se mi rozbilo a ...
- 17 Lis 2014 01:12
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Padání pluginů, sekání prohlížečů
- Odpovědi: 5
- Zobrazení: 1363
Padání pluginů, sekání prohlížečů
Zdravím, mám problém se sekáním prohlížečů, extrémním vytížení PC při spuštění prohlížeče apod., domnívám se, že se mi v PC usadily breberky...Kromě toho mi při vymazání Ccleanerem často skáče v historii navštívených stránek obsah přes Google Chrome, který ale nemám naistalovaný v PC a nepoužívám ...
- 23 Srp 2011 15:00
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: asi vir - nelze odstranit stažený soubor
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1068
Re: asi vir - nelze odstranit stažený soubor
Upřímně - netuším, jak se do nouzového režimu pc dostává, ovládací panely nic takového v nabídce nemají, nebo o tom aspoň nevím. :?:
Zde jsou data z Crystaldisku:
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 4.0.1 (C) 2008-2011 hiyohiyo
Crystal Dew ...
Zde jsou data z Crystaldisku:
----------------------------------------------------------------------------
CrystalDiskInfo 4.0.1 (C) 2008-2011 hiyohiyo
Crystal Dew ...
- 22 Srp 2011 13:11
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: asi vir - nelze odstranit stažený soubor
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1068
Re: asi vir - nelze odstranit stažený soubor
Mám legální Eset :)
Zaplacený už rok, teď bude licence končit a já právě zvažuji, jestli koupit zas nebo už ne.
Film ale bohužel odstranit pořád nejde, stačí jen, když na tu ikonku filmu klepnu, v tu chvíli se zasekne počítač, pak se zavřou všechna otevřená okna a napíše mi to, že explorer.exe ...
Zaplacený už rok, teď bude licence končit a já právě zvažuji, jestli koupit zas nebo už ne.
Film ale bohužel odstranit pořád nejde, stačí jen, když na tu ikonku filmu klepnu, v tu chvíli se zasekne počítač, pak se zavřou všechna otevřená okna a napíše mi to, že explorer.exe ...
- 20 Srp 2011 13:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: asi vir - nelze odstranit stažený soubor
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1068
Re: asi vir - nelze odstranit stažený soubor
vycisti PC s CCleanerom + prescanuj PC s MBAM
Tak uděláno, MBaM nalezeno toto:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 7515
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
20.8.2011 14:40:33
mbam-log-2011-08-20 (14-40-33).txt
Typ kontroly: Rychlý ...
Tak uděláno, MBaM nalezeno toto:
Malwarebytes' Anti-Malware 1.50
www.malwarebytes.org
Verze databáze: 7515
Windows 5.1.2600 Service Pack 3
Internet Explorer 8.0.6001.18702
20.8.2011 14:40:33
mbam-log-2011-08-20 (14-40-33).txt
Typ kontroly: Rychlý ...
- 16 Srp 2011 00:13
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: asi vir - nelze odstranit stažený soubor
- Odpovědi: 7
- Zobrazení: 1068
asi vir - nelze odstranit stažený soubor
Ahoj, moc prosím o kontrolu logu z Hijackthis + případně radu, co mám fixnout. Mám pocit, že je tam virus, ale nejsem si jistá, co je třeba odstranit. Každopádně se mi PC seká a padá vždy, když chci stažený film odstranit.
Děkuju!!!
Log:
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 1 ...
Děkuju!!!
Log:
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 1 ...
Přispějete na provoz fóra?