I tak díky, budu muset zvládnout osmičky.
O soft od ASUSu mi nejde, umím si z počítače dostat to, co tam nechci, jde mi o osmičky jako takové.
Jsem zvyklá na sedmičky a špatně snáším změny.
Nehledě na to, že mám pár pracovních programů, které i se 64bitem dělají problém,
zatímco na 32bitu mi ...
Nalezeno 70 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 03 Pro 2014 19:39
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2698
- 01 Pro 2014 23:25
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2698
Re: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Nicméně, ani ty utility od ASUSu mi u konkrétního noťasu nejspíš k ničemu nebudou... :/
Jediná možnost by asi byla nainstalovat čisté sedmičky a vyzkoušet, jestli ovladače pro osmičky poběží i na nich.
Co je vzhledem k nejistému výsledku poměrně zbytečná práce...
I tak, netuší někdo náhodou, zda ...
Jediná možnost by asi byla nainstalovat čisté sedmičky a vyzkoušet, jestli ovladače pro osmičky poběží i na nich.
Co je vzhledem k nejistému výsledku poměrně zbytečná práce...
I tak, netuší někdo náhodou, zda ...
- 01 Pro 2014 20:54
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2698
Re: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Jistě, jen už jsem jeden noťas přeinstalovávala a nemohla vyrýpat systém ze zálohy,
tak jsem si zavolala na ASUS a stáhla si od nich z FTP upravené sedmičky pro onu modelovou řadu ROGů.
Teď už si snad rozumíme. 
tak jsem si zavolala na ASUS a stáhla si od nich z FTP upravené sedmičky pro onu modelovou řadu ROGů.
- 01 Pro 2014 20:32
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2698
Re: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Pokud nainstalujete standardní instalaci win7, namísto instalace win8 s firemní úpravou ASUS, nebudou tam integrované utility Asus.
Mám přímo od ASUSu staženou jejich instalaci sedmiček s firemní úpravou, nicméně na starší modelovou řadu.
Ovladače na ASUSu ke stažení jsou, dokonce tam není k ...
Mám přímo od ASUSu staženou jejich instalaci sedmiček s firemní úpravou, nicméně na starší modelovou řadu.
Ovladače na ASUSu ke stažení jsou, dokonce tam není k ...
- 01 Pro 2014 20:19
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2698
Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Zdravím, jen se jdu poradit.
Na jaře kupuju tohohle mazlíka:
http://www.czc.cz/asus-g751jt-t7009h-cerna/161217/produkt
Nemám nějak zájem o win8, ale jeden z mých dvou starších ROGů přítel poslal na věčnost a oprava se nevyplatí,
tudíž mám volnou licenci na win7.
Myslíte, že půjde systém vyměnit ...
Na jaře kupuju tohohle mazlíka:
http://www.czc.cz/asus-g751jt-t7009h-cerna/161217/produkt
Nemám nějak zájem o win8, ale jeden z mých dvou starších ROGů přítel poslal na věčnost a oprava se nevyplatí,
tudíž mám volnou licenci na win7.
Myslíte, že půjde systém vyměnit ...
- 19 Lis 2014 15:31
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2802
Re: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
Rudy: Já nic nepotřebuju, to není moje vlákno.
Já chtěla jen poradit autorovi. 
- 19 Lis 2014 14:24
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2802
Re: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
Rudy: Kdo ví, třeba chtěl technické hodnocení, já to pochopila takhle, tak jsem do toho vlítla...

- 19 Lis 2014 14:06
- Fórum: Všehochuť
- Téma: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 2802
Re: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
Viděla jsem ho v nějakém inzerátu plně funkční s novou baterií a brašnou za 4500,- a tohle je v podstatně horším stavu.
Původní cena byla podle internetu kolem 11 tisíc a už kolem roku starý notebook se prodává jen lehce nad polovinu.
Suma sumárum, řekla bych, že tak 2 - 3 tisíce by za něj mohl ...
Původní cena byla podle internetu kolem 11 tisíc a už kolem roku starý notebook se prodává jen lehce nad polovinu.
Suma sumárum, řekla bych, že tak 2 - 3 tisíce by za něj mohl ...
- 19 Lis 2014 09:14
- Fórum: Diskuze, řešení problémů
- Téma: nejde spustit externi disk
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 4652
Re: nejde spustit externi disk
Mám plnou verzi GetDataBack od kamaráda z firmy, rozklíčovanou portable verzi,
ale předem říkám, že jsem se jednou takhle vrátila z baru, tím svým připitým šátráním jsem si přejela po deletu, smázla jsem si celou složku s prací,
druhý den jsem celý den "počítačovala", než jsem si toho všimla a večer ...
ale předem říkám, že jsem se jednou takhle vrátila z baru, tím svým připitým šátráním jsem si přejela po deletu, smázla jsem si celou složku s prací,
druhý den jsem celý den "počítačovala", než jsem si toho všimla a večer ...
- 19 Lis 2014 08:43
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o preventivku
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 5336
Re: Prosím o preventivku
Dobré ráno přeji.
Tak počítač frčí jako drak.
Už mi jen řekněte, kdy to přijdete rozebrat a vyčistit, páč mně se nechce...
(Just kidding)
Každopádně najíždění systému je svižnější a prohlížeč mi taky připadá méně těžkopádný. Děkuji.
Tak počítač frčí jako drak.
Každopádně najíždění systému je svižnější a prohlížeč mi taky připadá méně těžkopádný. Děkuji.
- 18 Lis 2014 22:09
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o preventivku
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 5336
Re: Prosím o preventivku
S rozpočtem klid, já nejsem holka, která by chodila na nehty, prodlužování řas a masáž ušních lalůčků,
můj rozpočet je více méně určený na mé koníčky, což jsou knížky a kompy... :arcisit:
Zacvičit si umím doma, stejně tak uvařit a obarvit hlavu, tak mám prostor utrácet za jiný "kraviny". ;)
můj rozpočet je více méně určený na mé koníčky, což jsou knížky a kompy... :arcisit:
Zacvičit si umím doma, stejně tak uvařit a obarvit hlavu, tak mám prostor utrácet za jiný "kraviny". ;)
- 18 Lis 2014 21:53
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o preventivku
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 5336
Re: Prosím o preventivku
Tak na účtu ještě něco bylo, poděkovala jsem hned částkou 200,-
Do popisu pro příjemce jsem napsala "unchained", tak snad se to tam zobrazí, až to přijde. Ještě jednou dík.
Do popisu pro příjemce jsem napsala "unchained", tak snad se to tam zobrazí, až to přijde. Ještě jednou dík.
- 18 Lis 2014 21:38
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o preventivku
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 5336
Re: Prosím o preventivku
Díky, určitě se ozvu, předpokládám, že zítra ráno. :) Jinak jsem předchozí příspěvek editovala, ale nevím, jestli jste to zachytil.
Ještě jednou velké díky, po výplatě se ozvu k vám na účet. :worship:
Pozdrav vyoskovi, se kterým jsem dnes mluvila po mailu, přítele táta je v plné péči kolegů na ...
Ještě jednou velké díky, po výplatě se ozvu k vám na účet. :worship:
Pozdrav vyoskovi, se kterým jsem dnes mluvila po mailu, přítele táta je v plné péči kolegů na ...
- 18 Lis 2014 21:13
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o preventivku
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 5336
Re: Prosím o preventivku
Díky, pustím se do toho. :) CCleaner mám, používám každý večer před vypnutím, ostatní stáhnu a provedu.
PC bude předpokládám v pohodě, ono bylo i teď, jen je tam zřejmě pár zbytečností, které se za ty roky nastřádají.
:wub:
EDIT:
Defragmentaci spustím na noc, až bude PC v klidu...
Jinak ...
PC bude předpokládám v pohodě, ono bylo i teď, jen je tam zřejmě pár zbytečností, které se za ty roky nastřádají.
:wub:
EDIT:
Defragmentaci spustím na noc, až bude PC v klidu...
Jinak ...
- 18 Lis 2014 21:06
- Fórum: Preventivní kontroly logů
- Téma: Prosím o preventivku
- Odpovědi: 25
- Zobrazení: 5336
Re: Prosím o preventivku
Tady to je. :)
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes ...
All processes killed
========== COMMANDS ==========
[EMPTYTEMP]
User: All Users
User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes
User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes ...
Přispějete na provoz fóra?