Nalezeno 70 výsledků hledání

od unchained
03 Pro 2014 19:39
Fórum: Všehochuť
Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2698

Re: Dotaz na operační systém budoucího notebooku

I tak díky, budu muset zvládnout osmičky.

O soft od ASUSu mi nejde, umím si z počítače dostat to, co tam nechci, jde mi o osmičky jako takové.
Jsem zvyklá na sedmičky a špatně snáším změny.

Nehledě na to, že mám pár pracovních programů, které i se 64bitem dělají problém,
zatímco na 32bitu mi ...
od unchained
01 Pro 2014 23:25
Fórum: Všehochuť
Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2698

Re: Dotaz na operační systém budoucího notebooku

Nicméně, ani ty utility od ASUSu mi u konkrétního noťasu nejspíš k ničemu nebudou... :/

Jediná možnost by asi byla nainstalovat čisté sedmičky a vyzkoušet, jestli ovladače pro osmičky poběží i na nich.
Co je vzhledem k nejistému výsledku poměrně zbytečná práce...

I tak, netuší někdo náhodou, zda ...
od unchained
01 Pro 2014 20:54
Fórum: Všehochuť
Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2698

Re: Dotaz na operační systém budoucího notebooku

Jistě, jen už jsem jeden noťas přeinstalovávala a nemohla vyrýpat systém ze zálohy,
tak jsem si zavolala na ASUS a stáhla si od nich z FTP upravené sedmičky pro onu modelovou řadu ROGů. :) Teď už si snad rozumíme. :)
od unchained
01 Pro 2014 20:32
Fórum: Všehochuť
Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2698

Re: Dotaz na operační systém budoucího notebooku

Pokud nainstalujete standardní instalaci win7, namísto instalace win8 s firemní úpravou ASUS, nebudou tam integrované utility Asus.

Mám přímo od ASUSu staženou jejich instalaci sedmiček s firemní úpravou, nicméně na starší modelovou řadu.

Ovladače na ASUSu ke stažení jsou, dokonce tam není k ...
od unchained
01 Pro 2014 20:19
Fórum: Všehochuť
Téma: Dotaz na operační systém budoucího notebooku
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2698

Dotaz na operační systém budoucího notebooku

Zdravím, jen se jdu poradit.

Na jaře kupuju tohohle mazlíka:
http://www.czc.cz/asus-g751jt-t7009h-cerna/161217/produkt

Nemám nějak zájem o win8, ale jeden z mých dvou starších ROGů přítel poslal na věčnost a oprava se nevyplatí,
tudíž mám volnou licenci na win7.
Myslíte, že půjde systém vyměnit ...
od unchained
19 Lis 2014 15:31
Fórum: Všehochuť
Téma: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2802

Re: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078

Rudy: Já nic nepotřebuju, to není moje vlákno. :D Já chtěla jen poradit autorovi. :)
od unchained
19 Lis 2014 14:24
Fórum: Všehochuť
Téma: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2802

Re: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078

Rudy: Kdo ví, třeba chtěl technické hodnocení, já to pochopila takhle, tak jsem do toho vlítla... :D :oops:
od unchained
19 Lis 2014 14:06
Fórum: Všehochuť
Téma: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078
Odpovědi: 9
Zobrazení: 2802

Re: Ohodnotenie notebooku ASUS K50IJ-SX078

Viděla jsem ho v nějakém inzerátu plně funkční s novou baterií a brašnou za 4500,- a tohle je v podstatně horším stavu.
Původní cena byla podle internetu kolem 11 tisíc a už kolem roku starý notebook se prodává jen lehce nad polovinu.

Suma sumárum, řekla bych, že tak 2 - 3 tisíce by za něj mohl ...
od unchained
19 Lis 2014 09:14
Fórum: Diskuze, řešení problémů
Téma: nejde spustit externi disk
Odpovědi: 6
Zobrazení: 4652

Re: nejde spustit externi disk

Mám plnou verzi GetDataBack od kamaráda z firmy, rozklíčovanou portable verzi,
ale předem říkám, že jsem se jednou takhle vrátila z baru, tím svým připitým šátráním jsem si přejela po deletu, smázla jsem si celou složku s prací,
druhý den jsem celý den "počítačovala", než jsem si toho všimla a večer ...
od unchained
19 Lis 2014 08:43
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o preventivku
Odpovědi: 25
Zobrazení: 5336

Re: Prosím o preventivku

Dobré ráno přeji.
Tak počítač frčí jako drak. :) Už mi jen řekněte, kdy to přijdete rozebrat a vyčistit, páč mně se nechce... :D (Just kidding)

Každopádně najíždění systému je svižnější a prohlížeč mi taky připadá méně těžkopádný. Děkuji. :|
od unchained
18 Lis 2014 22:09
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o preventivku
Odpovědi: 25
Zobrazení: 5336

Re: Prosím o preventivku

S rozpočtem klid, já nejsem holka, která by chodila na nehty, prodlužování řas a masáž ušních lalůčků,
můj rozpočet je více méně určený na mé koníčky, což jsou knížky a kompy... :arcisit:

Zacvičit si umím doma, stejně tak uvařit a obarvit hlavu, tak mám prostor utrácet za jiný "kraviny". ;)
od unchained
18 Lis 2014 21:53
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o preventivku
Odpovědi: 25
Zobrazení: 5336

Re: Prosím o preventivku

Tak na účtu ještě něco bylo, poděkovala jsem hned částkou 200,-
Do popisu pro příjemce jsem napsala "unchained", tak snad se to tam zobrazí, až to přijde. Ještě jednou dík. :idea:
od unchained
18 Lis 2014 21:38
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o preventivku
Odpovědi: 25
Zobrazení: 5336

Re: Prosím o preventivku

Díky, určitě se ozvu, předpokládám, že zítra ráno. :) Jinak jsem předchozí příspěvek editovala, ale nevím, jestli jste to zachytil.

Ještě jednou velké díky, po výplatě se ozvu k vám na účet. :worship:
Pozdrav vyoskovi, se kterým jsem dnes mluvila po mailu, přítele táta je v plné péči kolegů na ...
od unchained
18 Lis 2014 21:13
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o preventivku
Odpovědi: 25
Zobrazení: 5336

Re: Prosím o preventivku

Díky, pustím se do toho. :) CCleaner mám, používám každý večer před vypnutím, ostatní stáhnu a provedu.
PC bude předpokládám v pohodě, ono bylo i teď, jen je tam zřejmě pár zbytečností, které se za ty roky nastřádají.

:wub:

EDIT:
Defragmentaci spustím na noc, až bude PC v klidu...
Jinak ...
od unchained
18 Lis 2014 21:06
Fórum: Preventivní kontroly logů
Téma: Prosím o preventivku
Odpovědi: 25
Zobrazení: 5336

Re: Prosím o preventivku

Tady to je. :)

All processes killed
========== COMMANDS ==========

[EMPTYTEMP]

User: All Users

User: Default
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes

User: Default User
->Temp folder emptied: 0 bytes
->Temporary Internet Files folder emptied: 0 bytes ...