Vše jsem provedl. Na konci Ccleaner vše zvládnul na první pokus - občas ho používám, ikdyž doposud zdaleka ne každý týden. (Novou verzi jsem si samozřejmě teď stáhnul.)
Řekl bych, že se všechno vrátilo do pořádku pořádku. Tedy až na uživatelské nastavení windows (zvuky apod., jak jsem už psal dříve ...
Nalezeno 61 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 11 Črv 2013 14:24
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
- 10 Črv 2013 20:19
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
Re: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
Po restartu Windows naběhly v normálně.
Posílám log:
ComboFix 13-06-08.02 - mattey 10.06.2013 19:47:58.5.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2046.1486 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\mattey\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače ...
Posílám log:
ComboFix 13-06-08.02 - mattey 10.06.2013 19:47:58.5.2 - x86
Systém Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600.3.1250.420.1029.18.2046.1486 [GMT 2:00]
Spuštěný z: c:\documents and settings\mattey\Plocha\ComboFix.exe
Použité ovládací přepínače ...
- 10 Črv 2013 19:23
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
Re: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
Když se počítač začal restartovat, tak to došlo ke standardní obrazovce s nápisem "Vypínání". Ale tam se to asi zaseklo - už přes dvacet minut hlásí vypínání a nic.
Můžu to natvrdo restartovat?
Můžu to natvrdo restartovat?
- 10 Črv 2013 13:51
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
Re: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
Rkill nic neblokovalo, combofix se obešel bez restartu.
Rkill:
Rkill 2.5.3 by Lawrence Abrams (Grinler)
http://www.bleepingcomputer.com/
Copyright 2008-2013 BleepingComputer.com
More Information about Rkill can be found at this link:
http://www.bleepingcomputer.com/forums/topic308364.html ...
Rkill:
Rkill 2.5.3 by Lawrence Abrams (Grinler)
http://www.bleepingcomputer.com/
Copyright 2008-2013 BleepingComputer.com
More Information about Rkill can be found at this link:
http://www.bleepingcomputer.com/forums/topic308364.html ...
- 10 Črv 2013 10:06
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
Re: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
Logfile of random's system information tool 1.09 (written by random/random)
Run by mattey at 2013-06-10 10:31:10
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 15 GB (20%) free of 76 GB
Total RAM: 2046 MB (65% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
Run by mattey at 2013-06-10 10:31:10
Systém Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3
System drive C: has 15 GB (20%) free of 76 GB
Total RAM: 2046 MB (65% free)
Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at ...
- 09 Črv 2013 20:42
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
Re: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
Provedl jsem vše podle návodu.
PC funguje v normálním režimu bez původních problémů.
Objevily se ale nějaké změny uživatelského nastavení ve Windows. Konkrétně ve všech programech to dělá zvuky při klikání na ovládání (Soubor, Upravit, Nápověda atp.). Také mám pocit, že se možná nepatrně změnil ...
PC funguje v normálním režimu bez původních problémů.
Objevily se ale nějaké změny uživatelského nastavení ve Windows. Konkrétně ve všech programech to dělá zvuky při klikání na ovládání (Soubor, Upravit, Nápověda atp.). Také mám pocit, že se možná nepatrně změnil ...
- 06 Črv 2013 23:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
Re: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
Díky za pomoc.
Ještě doplnění:
1) Povedlo se mi úspěšně spustit nouzový režim, když jsem se přihlásil jako uživatel Administrátor. Ten se objeví jen v nouzovém režimu a nebyl jsem si jistý heslem, nakonec to ale vyšlo.
Bohužel to mám asi nastavené jako omezený účet. Takže se nedá např. podívat na ...
Ještě doplnění:
1) Povedlo se mi úspěšně spustit nouzový režim, když jsem se přihlásil jako uživatel Administrátor. Ten se objeví jen v nouzovém režimu a nebyl jsem si jistý heslem, nakonec to ale vyšlo.
Bohužel to mám asi nastavené jako omezený účet. Takže se nedá např. podívat na ...
- 06 Črv 2013 20:02
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: Policejní vir + nefunguje nouzový režim
- Odpovědi: 15
- Zobrazení: 2452
Policejní vir + nefunguje nouzový režim
Dobrý den,
prosím o radu s následujícím problémem:
Dneska jsem někde chytil policejní vir, o kterém se tu hojně píše.
Nepodařilo se mi ale najít případ, kde by zároveň nefungoval nouzový režim jako mně.
Mám WinXP SP3
Od jednoho předchozího čištění mám nainstalovanou zotavovací konzoli, pokud by to ...
prosím o radu s následujícím problémem:
Dneska jsem někde chytil policejní vir, o kterém se tu hojně píše.
Nepodařilo se mi ale najít případ, kde by zároveň nefungoval nouzový režim jako mně.
Mám WinXP SP3
Od jednoho předchozího čištění mám nainstalovanou zotavovací konzoli, pokud by to ...
- 28 Ún 2011 16:24
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 9626
Re: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
Jinak startování Windows se zatím nezrychlilo. Řešíte zde i problémy jako jak zrychlit PC? Jestli ano, tak bych si pak založil nové téma. Ale nejdřív smažu zbytečná data a odinstaluju zbytečné programy a pak provedu defragmentaci. To vše mi ale při mém vytížení zabere minimálně týden.
- 28 Ún 2011 16:19
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 9626
Re: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
Defragmenace bude asi na dlouho. Nejdřív ještě promažu zbytečný věci - aby tam bylo vůbec místo na nějaký přehazování dat.
Tak radši posímál rovnou ten log z RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by mattey at 2011-02-28 15:44:23
Systém Microsoft ...
Tak radši posímál rovnou ten log z RSIT:
Logfile of random's system information tool 1.08 (written by random/random)
Run by mattey at 2011-02-28 15:44:23
Systém Microsoft ...
- 26 Ún 2011 18:29
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 9626
Re: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
PC vypadá v pořádku. Akorát Windows už zas nenabíhají tak zázračně rychle, jak jsem psal. Největší rozdíl je v trvání té černé obrazovky s logem vindows - než se objeví modrá obrazovka s přihlášením. Zpomalilo se to někdy v době když jsem používal HxD a GMER. Přesně to nevím, ani nevím jestli je v ...
- 25 Ún 2011 14:10
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 9626
Re: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
Omlouvám se za zdržení. Byl jsem teď úplně bez internetu - kvůli nějakým opravám.
Tady je log z GMERu:
GMER 1.0.15.15530 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2011-02-25 14:05:16
Windows 5.1.2600 Service Pack 3 Harddisk0\DR0 -> \Device\Ide\IdeDeviceP0T1L0-c SAMSUNG_HD082GJ rev.JE100-19
Running: gmer ...
Tady je log z GMERu:
GMER 1.0.15.15530 - http://www.gmer.net
Rootkit scan 2011-02-25 14:05:16
Windows 5.1.2600 Service Pack 3 Harddisk0\DR0 -> \Device\Ide\IdeDeviceP0T1L0-c SAMSUNG_HD082GJ rev.JE100-19
Running: gmer ...
- 23 Ún 2011 11:17
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 9626
Re: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
Normální scan probíhal strašně dlouho. Když jsem to po nějaké době opět zkontroloval, počítač byl po restartu.
Windows mi zobrazily tuhle hlášku:
Činnost systému byla obnovena po závažné chybě
Zobrazil jsem si k tomu podrobnosti. Pomocí PrintScreenu jsem to uložil jako obrázek. Chtěl jsem to ...
Windows mi zobrazily tuhle hlášku:
Činnost systému byla obnovena po závažné chybě
Zobrazil jsem si k tomu podrobnosti. Pomocí PrintScreenu jsem to uložil jako obrázek. Chtěl jsem to ...
- 23 Ún 2011 11:12
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 9626
Re: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
S tím GMERem se to dost protáhlo.
Tady je log z rychlého scanu:
GMER 1.0.15.15530 - http://www.gmer.net
Rootkit quick scan 2011-02-22 23:22:58
Windows 5.1.2600 Service Pack 3 Harddisk0\DR0 -> \Device\Ide\IdeDeviceP0T1L0-c SAMSUNG_HD082GJ rev.JE100-19
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\MATJPE~1 ...
Tady je log z rychlého scanu:
GMER 1.0.15.15530 - http://www.gmer.net
Rootkit quick scan 2011-02-22 23:22:58
Windows 5.1.2600 Service Pack 3 Harddisk0\DR0 -> \Device\Ide\IdeDeviceP0T1L0-c SAMSUNG_HD082GJ rev.JE100-19
Running: gmer.exe; Driver: C:\DOCUME~1\MATJPE~1 ...
- 22 Ún 2011 22:46
- Fórum: Řešení problémů, logy
- Téma: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
- Odpovědi: 49
- Zobrazení: 9626
Re: rootkit MBR\\.\PHYSICALDRIVE0 (pro vyosek)
tak je to jen sektor 32
už jsem ho uploadoval
už jsem ho uploadoval
Přispějete na provoz fóra?